Neler yeni

Aralarda Kaybolan Bir Öğretmen

Kayboluşunuz hep çocukların arasında olsun.Bundan daha güzel bir kayboluş var mı Hocam?Nasıl bir öğretmensiniz sorusuna benim cevabım çocuklarınız çok şanslı böyle güzel bir öğretmenleri olduğu için. :)

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
Kayboluşunuz hep çocukların arasında olsun.Bundan daha güzel bir kayboluş var mı Hocam?Nasıl bir öğretmensiniz sorusuna benim cevabım çocuklarınız çok şanslı böyle güzel bir öğretmenleri olduğu için. :)
Öğretmenim teşekkür ederim :15306_utangac_asik_ :15306_utangac_asik_ :15306_utangac_asik_

cok önemlı bırsey yapıyosunuz hocam
cocuklara oterıte olmak yerıne onların arkadası oluyosunuz.onların kendılerını daha rahat hıssetmelerını saglıyosunuz aranızda kı bagı kuvvetlendırıyorsunuz.emınım cocuklarınız sızı coooook sevıyordurrr:)

çok güzel hocam çocuklarla çalıştığımız için onların boyuna inmek onlar gibi olmamı gerekiyr bizimde demi sonuçtaaa :)

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
cok önemlı bırsey yapıyosunuz hocam
cocuklara oterıte olmak yerıne onların arkadası oluyosunuz.onların kendılerını daha rahat hıssetmelerını saglıyosunuz aranızda kı bagı kuvvetlendırıyorsunuz.emınım cocuklarınız sızı coooook sevıyordurrr:)
öğretmenim benn öğrencilerimle sınıfta timsah yürüyüşü bile yaparım öyle bir resmimiz de var ama yüklemeye utandım :D

sınıfıma girdiğinizde beni ilk anda sınıf içinde aramak zorunda kalırsınız çünkü nereden çıkacağım hiiç belli olmaz..

evime getirip gece kendi yatağımda kucağımda yatırdığım öğrencilerim bile olmuştur. :z251:

işimi seviyorum her yıl öğrencilerimden ayrılırken ciddi göz yaşı döküyorum :(

manevı anne gıbı hıssedıyorum kendımı bazen cocuklarım anne bıle dıyorlarrr.cok mutlu oluyormmm ısımı sevıyorrrruuummm:)

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Tek kelime ile ''mükemmel'' bir öğretmensin. :))

Bu fotoğraflar yine bana öğretmenliğimi hatırlattı. Ben de onlarla böyle oynardım. Birinci fotoğrafa benzer bir fotoğraf bende de var.

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
Tek kelime ile ''mükemmel'' bir öğretmensin. :))

Bu fotoğraflar yine bana öğretmenliğimi hatırlattı. Ben de onlarla böyle oynardım. Birinci fotoğrafa benzer bir fotoğraf bende de var.
emel öğretmenim onur verici bir yorum olmuş :021:

çok çok çok teşekkür ederim

bu yıl çocuklarımla geçen yılki öğrencilerimle birlikte oynayabildiğim kadar oynayamıyorum sağlık sorunlarımdan dolayı :(

çok mutsuzum :12llorar: sağlığımızın ve yaşanılan anların kıymetini bilmek ve

her dönem de yapabildiğimizin en iyisini yapmak gerek

büşrra

Yeni Üye
hocam cok tatlısınız:) bende oynuyorum boyle oyunlar ama idarecilerimizin kesin bi otoriterlik kararları var bu yuzden kendım olarak oyun oynayamıyorum herzaman. ilkke boyle bı kreşte çalısıyorum kuralları farklı...ama cocuklarım kısacık ve cok tatlılar hıc yasının cocukları değil cok yoruyolar ama cok sewıyorum onları:) sızıde boyle gorunce ogrencınız olmak geldi içimden:)

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos