Neler yeni

Çılgın Birazda Deli

BEN DAMLA YA PA ÇOÇUK KULUPÜNDE ÇALIŞIYORUM...
BİRAZ ÇILGIN BİR ÖĞRETMENİM :) öğrencilerimde bana benziyor faaliyeten sıkıldıklarında kendilerini ya masal y müzik kösesinde buluyor yada oyunlu şarklıarda :) en çok parmak boyaması ile oynatmayı seviyorum çünkü hayal dünyalarını çözebiliyorum yüz boyamasınıda çok seviyoruz biz haftada iki gün ( kedi,köpek,tavşan oluyoruz).dedim ya çoçuklarımda alıştı artık her an degişiklikler yapıyoruz velilerimde çok memnun çoçuklarımın kendine daha çok güveninin geldigini söylüyorlar ben mutlu oluyorum iyiki ben okul öncesi öğretmenligini tercih etmişim diyorum...

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
bir buçuk,iki,üç ve dört yaş hocam
Oynamadan, zıplamadan ne zevk alınır, ne de aldırılır. Benim için de yer misiniz onları... :)

Bu tür klüplerde çalışan öğretmenlerin ne uyguladıklarını hep merak etmişimdir. Hep zihnimde canlanın imaj yayın evine ait masa oyuncakları ile bireysel oyunlar, kitap okuma, kitap uygulamaları gibi...

Neler yapıyorsunuz? Anlattığım biçimde bir uygulama mı yapıyorsunuz? Çocuklar değişken değil mi? Yani sürekli aynı çocuklar gelmiyorlardır. Sınıf mevcudu kavramı da yoktur, doğru mu?

Belirli bir plan uyguluyor musunuz?

Oynamadan, zıplamadan ne zevk alınır, ne de aldırılır. Benim için de yer misiniz onları... :)

Bu tür klüplerde çalışan öğretmenlerin ne uyguladıklarını hep merak etmişimdir. Hep zihnimde canlanın imaj yayın evine ait masa oyuncakları ile bireysel oyunlar, kitap okuma, kitap uygulamaları gibi...

Neler yapıyorsunuz? Anlattığım biçimde bir uygulama mı yapıyorsunuz? Çocuklar değişken değil mi? Yani sürekli aynı çocuklar gelmiyorlardır. Sınıf mevcudu kavramı da yoktur, doğru mu?

Belirli bir plan uyguluyor musunuz?
hocam haftanın üç günü 2,5 5 yaş grubu öğrencilerimiz iki günü anneli bebekli grup dedigimiz 1.5 2.5 yaş arası çoçuklarımız geliyor evet sürekil aynı öğrenciler geliyor biz ya pa ya bağlı bir kurumu ya pa bize planları yolluyor bir yuvada uyğulanan bütün etkinlikleri biz kısaltılmış dakikalar ile 3 4 saate yayıyoruz bizde sadece uyku saati yok bizim kurumda diğer oyun evlerinden ayıran özellik bu hocam çoçuklar dolu dolu bir gün yaşıyorlar örnek vereyim ben işe başladığımda bir kızım vardı 1.5 yaşında hiç konuşamıyordu şu an susturamıyorum :)

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
İşinizi zevk ile , sevginizi koyarak yaptığınız belli oluyor sevgili öğretmenim. Başarılar dilerim.:)

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos