1. Sitemizin yazılımı değişmiş olup kullanıcı adı ile girişlerde başlangıçta sorun yaşanabilir , özellikle kullanıcı adında Türkçe Karakter olanlar. Giriş yapmak için kullanıcı adı yerine mail adresiniz ile giriş yapınız. Sorun yaşarsanız erdoganibrahim@msn.com'dan bana ulaşabilirsiniz.İbrahim ERDOĞAN
    Duyuruyu Kapat

FATİH PROJESİ ETKİLEŞİMLİ SINIF YÖNETİMİ KURSU

'GÜNCEL EĞİTİM HABERLERİ' forumunda zeynep dolunay tarafından 13 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. zeynep dolunay

zeynep dolunay Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    11

Danışman Öğretmenlerin Dikkatine!
    23.05.2016 - 29.05.2016 tarihleri arasında Uzaktan Eğitimle alacağınız Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu ile ilgili gerekli bilgiler ve formlar aşağıda yer almaktadır.
    1. Eğitim için lms.eba.gov.tr web adresinden Mebbis şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.
    2. Eğitim belirtilen günlerde istediğiniz saatte alabilirsiniz. Sistemden çıkıp tekrar giriş yaptığınızda kaldığınız yerden devam edebilir veya geri dönebilirsiniz.
    3. 23.05.2016 -29.05.2016 tarihleri arasında okulda bir dersinizi EBA´yı kullanarak işlemeniz istenmektedir.
    Bu dersinize Fatih Projesi Koordinatörlüğü olarak size rehberlik etmek amacıyla katılacağız. Bu dersin sonunda aşağıda bulunan "Ders İşlenişi Gözlem formu"nu doldurup okul idaresine teslim etmeniz gerekmektedir. Formu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

http://www.okuloncesi.net/dosya/uploads/3c35c3b7d17d6a7340024067d8a6e3ba.docx

ETKİLEŞİMLİ SINIF YÖNETİMİ EĞİTİMİ
    DERS İŞLENİŞİ GÖZLEM FORMU*
    (ÖRNEKTİR)
    İli /ilçesi
    Okulu
    Sınıf/Şube
    Ders
    Tarih
    Uygulamayı Yapan Öğretmenin Adı ve Soyadı / İmzası
    İmza
    Uygulamaya Rehberlik Yapan Eğitmen/BT Rehber Adı Ve Soyadı
    Ders İşlenişinde Kullanılan uygulamaları özetleyiniz
    (EBA Ders, EBA V Sınıf, diğer yazılımlar vb.)

Uygulama esnasında karşılaşılan teknik Sorunları belirtiniz
    İşlenen dersle ilgili öğrenci gözlemlerinizi ve öğrenci tepkilerini özetleyiniz
    Aynı yöntemle ders işlemeye deva eder misiniz, açıklayınız?
    Görüş ve önerileriniz
    * Bu formu doldurduktan sonra okul müdürünüze imzalatarak eğitmeninize ulaştırınız.

KAYNAK;PERSONEL MEB:043:

Bu Sayfayı Paylaş

• Okul Öncesi

OkulOncesi.net Yenilenen arayüzü ve yazılımı ile siz değerli öğretmenlerimizin kolay kullanımı için yeniledik. Cepten, tabletten her türlü cihazdan kolay erişim imkanı bulunmaktadır. Okul Öncesi etkinlikleri için doğru sitedesiniz.
  • OkulOncesi.net Reklam

OkulOncesi.net reklam işlemleri için erdoganibrahim@msn.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.