Neler yeni

Pastel Boyalardan Çerçeve

Güzel fakat bu haliyle biraz masraflı.Küçülmüş kullanılmayacak ebattaki kurşun kalemlerle de yapılabilir hem boyaları harcamak yerine atıkları değerlendirmiş oluruz.

Meltem Hoca

Kayıtlı Üye
Güzel fakat bu haliyle biraz masraflı.Küçülmüş kullanılmayacak ebattaki kurşun kalemlerle de yapılabilir hem boyaları harcamak yerine atıkları değerlendirmiş oluruz.
Size katılıyorum öğretmenim. Kullanılmış boyalarla yapılabileceğini düşündüm bende. Ama küçümüş kurşun kalem fikriniz de çok iyi :) Buradaki paylaşımlarımız her zaman aynısını alıp uygulamak için değil, yaratıcılığımızı kullanıp fikri geliştirmek maksatlı zaten. Ben etinliği yayınlarken bir fikir söylerim, siz şöyle de olabilir dersiniz. Başka öğretmenimiz ben olsam böyle de yapardım der ve etkinlik gelişir, zenginleşir. Aslında burada yapmak istediğimiz tam olarak bu. O yüzden yeri gelmişken söyleyeyim. Teşekkür ederim, rica ederimli mesajlardan çok (ki bunun için beğeni butonu koyduk), yorumlama ve fikir paylaşımı olmasını arzu ediyoruz konuların altında. Fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkürler öğretmenim :)

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos