Neler yeni

:)sınıfında 3 4 yasında olan bır ogretmen:)

ben 3 4 yas grubu ıle calışıyorumm.dısarıda cok otorıter sert ve agır oldugumu soyleyen herkes sınıfıma geldıklerınde bnı hıc tanımadıklarını soyluyorlar.cocuklarımın sevıyesınde cocuklarım gıbı neselı cıvıl cıvıl bazen cocukları gza getırıp yaramazlık yaptıran :027:bzen dınlendıren bezen uyutmak ıcın ugrasan bı anne gıbıyım.cooocuklarımıııı coooook sevıyorummmmm:027:

coğunlukla öğreteceklerımı de gaza getırıp yaptıgımız tatlı yaramazlıklar ıle ögretıyorummm coook kalıcııı oluyoorr:)

3 4 yaş keyiflidir
ben 7.senem bu sene 2 sene 5 6 yaşta çalıştım
4 sene 2 4 yaşta çalıştım
1 senedirde ya pa çocuk kulubünde 10 aylık ve 5 yaş arası çocuklarla çalışıyorum küçük yaş daha zevkili

oyunlarla kandırıyorum :) sınıfı toplamak istemiyorlar mesela inatlaşıyor yarış yapıyorum kim oyuncakları en çok toplarsa ona yıldız verecegim ya da faaliyet yapmıyor faaliyetini güzel yapanlara tahta bloklarla kule yapmasına izin verecegim diye kandırım inadını yeniyorum :)

BENDE O SEKILDE YAPIYORUM ÖDÜL YOLUYLA KIRIYORUM INADINI AMA BÖYLE YAPINCA DA HERSEYDE ODUL ARIYOR. :(

yok canım ödül sistemini herzaman uygulama uyguladığında da öyle işte şeker falan yerine yıldız ver sevdigi bir oyuncakla oymasına izin ver bazende çok inatlaşıyorlar ben onu mindere oturtuyorum yanıma alıyorum bugün inat ettigi oyuncakla oynyamayacığını bugünkü planımızın farkı olduğunu anlatıyorum aynı sınf içinde biz etkinliğimizi yaparken ona 1 dk düşünme süresi veriyorum düşünüyor ve genlede gelip oyuna katılıyor benim öğrencilerim bende hergün ödül vermiyorum :)

suana kadar çok sıkıntı yaşadığım bir durum olmadı sıkıntı yaşadığım zamanlarda velimizi o gün okula davet ediyorum ve diğer öğrencilerin hepsinin annesinin babasının işte olduğunu ve işi bittince onları almaya gelecegini anlattım arkadaşları gelir iken ve giderken anne ve babalarına verdikleri tepkiyi annesi ile izlemesinr izin verdim bir gün annesi ben çıkıyorum de saat 11 de gelecegim dedi saati gösterdim saat 11 oldu dedi kapıyı açtık annesi geldi bir hafta saat kolunda gezdi bir hafta sonra alıştık şimdi kulupten zor gidiyor :))

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos