Neler yeni

Sitemize Yeni Yöneticiler Alınacaktır

Meltem Hoca

Kayıtlı Üye
Sevgili Arkadaşlar,

Sitemize düzenli olarak aktif olabilecek, alana hakim, araştırmacı yöneticiler alınacaktır.

Yöneticilerimizde Olmasını İstediğimiz Özellikler;

1. Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı olmalı,
2. Okul öncesi eğitime gönül vermiş olmalı,
3. Doğru, dürüst, ilkeli, güvenilir olmalı,

4. Alanındaki yenilikleri takip etmeli,
5. Öğretmense mesleğinde başarılı olmalı; öğrenci ise, derslerinde başarılı
ve alan bilgisi yeterli olmalı.
7. Bilgisayarı çok iyi bilmese de bilgisayardan anlamalı,
8. Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, hoşgörülü, çalışkan, özverili olmalı

Arkadaşlar, bu özelliklerden hepsi olsun demiyoruz. Ama bir çoğunun olması yönetici adayı için artı puandır. Ancak ilk 3 madde kesinlikle olmalı.
Ayrıca en önemli faktör güvendir. Sanal alemde insanları tanımak zor olduğu için yönetici adayının güçlü bir referansının olması çok önemlidir.

Yöneticilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yöneticilik başvurularınızı kriterlere uygun olarak aşağıdaki bilgileri doldurup yönetim kurulundan herhangi bir kişiye özel mesaj olarak gönderebilirsiniz. Bizler yönetici ihtiyacı olduğu zaman yönetim kurulunda başvuruları değerlendirmeye alacağız ve kararımızı açıklayacağız. Hiç kimsenin form doldurup da "beni neden almadılar?" diye düşünmesini istemiyoruz. Neticede tek başımıza karar vermiyoruz, yönetim kurulunda değerlendiriyoruz. Eğer bir aday hakkında yönetim kurulunda bulunan bir kişinin bile “olur”u çıkmazsa maalesef o kişiyi yönetici olarak alamayacağız. Yani bir adayın yönetici olabilmesi için kuruldaki 4 kişiden 4' ünün de “olur” demesi gerekmektedir.
sitemizde yönetici olmak demek ailemize de dahil olmak demektir. o yüzden bir çok kriteri incelemek durumundayız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Okul öncesi eğitim için ve çocuklarımız için güzel bir dünya yaratmak dileğiyle.

Form:

Adı:
Soyadı:
Sitedeki Üye Adı:
Bölümü:
Okuduğu veya En Son Mezun Olduğu Okul:
Çalıştığı Okul Adı:
Bulunduğu İl:
İletişim Telefonu:
İletişim mailİ:
Yetenek ve Becerileriniz:
Varsa Referansınız:

Not: Lütfen bilgilerinizi özel mesajla Yönetim Kuruluna iletiniz. Buradan paylaşmayınız.

Ferdaa

Yeni Üye
meltem öğretmenim, sitedeki bir yönetici neler yapar, bu konuda biraz bilgi verirseniz çok sevinirim.

Meltem Hoca

Kayıtlı Üye
meltem öğretmenim, sitedeki bir yönetici neler yapar, bu konuda biraz bilgi verirseniz çok sevinirim.

Ferda Öğretmenim yöneticilerimiz site genelinin (konuların, mesajların, üyelerin) takibini yaparlar. Site içeriği zenginleştirmek için araştırmalar yaparlar. Soru ve sorunlara çözümler bulur, yardımcı olurlar. Bunlar ve benzeri görevlerini düzenli olarak yerine getirmeye çalışırlar.

Emel Hoca

Kayıtlı Üye

Ferda Öğretmenim yöneticilerimiz site genelinin (konuların, mesajların, üyelerin) takibini yaparlar. Site içeriği zenginleştirmek için araştırmalar yaparlar. Soru ve sorunlara çözümler bulur, yardımcı olurlar. Bunlar ve benzeri görevlerini düzenli olarak yerine getirmeye çalışırlar.
Seminer görevlerini unutmuşsun canım öğretmenim.:003:

Meltem Hoca

Kayıtlı Üye
Seminer görevlerini unutmuşsun canım öğretmenim.:003:
Önce Okul Öncesi Seminerleri' ni unutmam mümkün değil öğretmenim :) Ben yöneticilerin site içinde yapmaları gereken asli görevlerini yazdım. Olmazsa olmazları yani. Seminer organizasyonlarımızda tüm ekip görev alamıyor ne yazık ki.. Bu sebeple benim yazdıklarım site içindeki görevlerdir.

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Sevgili Ferdaa, siz 'yönetici neler yapar' öğrendiniz. ''Yöneticiliğe alınmak için neler yapmak lazım?'', diye sorarsanız bunlardan biri de sitemizde aktif olmanız, konular paylaşmanız, yorumlar yapmanız, pozitif enerji yüklü olmanız, diye sıralayabiliriz.:003:

Ferdaa

Yeni Üye
Eminim benim gibi bu konuda bilgi sahibi olmayan ve merak eden birçok arkadaşım vardır.Herkese çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için...

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos