Neler yeni

sizlerin fikirlerine ihtiyaç duyan bir öğretmenim :))

nevra

Yeni Üye
sevgili öğretmenlerim; sınıfımla ilgili kafamda soru işaretlerim var; sizlerin de fikirlerini almak istiyorum..sınıfım normal anasınıflarına göre biraz büyük :) 3 yıldır o şekilde kullanıyorum, hatta kullanmaya çalışıyorum; çünkü kullanışsız..diyorum ki acaba bir kısmını bölsek, pimapenle mesela. o böldüğümüz kısıma projeksiyon koysak, minderlerimizi oraya yerleştirsek, orası kahvaltı sonrası sınıfımız temizlenirken( kahvaltı sınıfta yapılıyor) vaktimizi geçireceğimiz alan olsa..sizce nasıl olur?? mantıklı mı bu şekilde kullanmak? ya da başka nasıl yapılabilir?

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
öğretmenim
lavabolarınız varmı size özel ??

eğer yoksa lavabo yaptırabilirsiniz

dediğiniz şekilde minderli odanızda olabilir hatta dinlemek için çokta güzel olur

bahsettiğiniz alanı illede bölmek istiyorsanız o kısmı kahvaltı salonu olarak ta kullanabilirsiniz .

(Aslında Geniş genişte kalabilir :) )

nevra

Yeni Üye
lavabolarımız tuvalette var..
aslında geniş kullanmak oyun ve hareket etkinliklerinde güzel oluyor ama onun dışında; mesela etkinlik bitimlerinde kahvaltı sonralarında, serbest zamanlarında ya da çocuların bireysel olarak kaldıkları vakitlerde hemen koşmayı tercih ediyolar. sınıf kuralları yeterli olmuyor malesef.. ( belki benim sınıf yönetimi konusunda eksikliğimden kaynaklanıyor:( )

öğretmenimmm
benımde sınıfım cok kucukk:( yarısını bn alabılır mıyım:)
mesela evcılık köşesi için kullanabılırsınız.cıtlerle cevrelenıp koltu vs.ev eşyalatı konarak köşe oluşturulabılır.yada uyuyan ögrencılerınız ıcın uyku odası olabılır kı bu guzel olur.
ya da cocukların eglenıp enerjılerını bosaltacakları oyun materyalları olabılır top havuzu zıpzıplar flann.:)

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos