Neler yeni

staj !!

Mrb, zihinsel engellilerde sttaj gorucem ancak cok tedirginm hele o ortami gordukten sonra bi hayli tedrgin oldum.. Ancak bunun bir avantaj oldugunu soyluyolar normal bar ana sinifindan da iyi oldugunu dusunuyorlar.. Ozel egitimde calisan yada konuyla bilgisi olan birileri beni bilgilendreblirmi avantaj yada dezavantaji nedr normal bi ana okulundan daha mi iyi.. :013:

Maestra

Yeni Üye
Mrb, zihinsel engellilerde sttaj gorucem ancak cok tedirginm hele o ortami gordukten sonra bi hayli tedrgin oldum.. Ancak bunun bir avantaj oldugunu soyluyolar normal bar ana sinifindan da iyi oldugunu dusunuyorlar.. Ozel egitimde calisan yada konuyla bilgisi olan birileri beni bilgilendreblirmi avantaj yada dezavantaji nedr normal bi ana okulundan daha mi iyi.. :013:
Öğrenci sayın az oluyor. Yoğun bir şekilde etkinlik çalışması yaptırmıyorsun rahat olursun yani. :)

Evet orasi oyle ancak cok kararsizim hala yapamam korkusu var 350 tane ogretmenin icinde ilk stajer ben ve arkadsim kurum ilk defa stajer aliyo sadce iki ksi heralde kotu bir durum

Maestra

Yeni Üye
Bence avantaj da olabilir. :)
Eğer iyi bir staj dönemi atlatırsan seni okulun bittikten sonra da yanlarında görmek isteyebilirler belki. Bir de bu yönden bak. :)

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos