1. Sitemizin yazılımı değişmiş olup kullanıcı adı ile girişlerde başlangıçta sorun yaşanabilir , özellikle kullanıcı adında Türkçe Karakter olanlar. Giriş yapmak için kullanıcı adı yerine mail adresiniz ile giriş yapınız. Sorun yaşarsanız erdoganibrahim@msn.com'dan bana ulaşabilirsiniz.İbrahim ERDOĞAN
    Duyuruyu Kapat

Yeni Profil Mesajları

1. aysegulbastas97
    aysegulbastas97
    Güne umutla başlayın isteyin, inanın
  2. Sünnetiseniye
  3. Gözde Ebru
    Gözde Ebru
    child development..
  4. Sihirli parmaklarrrrr
    Sihirli parmaklarrrrr Gülçin Hoca
    Hocam merhaba ben sizden biraz yardım istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz ? Ben hikaye sonrası türkçe etkinliği hazirlicam ama çocuğa farklı duymadığı bir kelimeyi kazandırmak istiyorum nasıl bisey yapabilirim acaba ?
  5. Sihirli parmaklarrrrr
    Sihirli parmaklarrrrr Meltem Hoca
    Hocam merhaba ben sizden biraz yardım istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz ? Ben hikaye sonrası türkçe etkinliği hazirlicam ama çocuğa farklı duymadığı bir kelimeyi kazandırmak istiyorum nasıl bisey yapabilirim acaba ?
  6. Sihirli parmaklarrrrr
    Sihirli parmaklarrrrr Cemile Öğretmen
  7. Sihirli parmaklarrrrr
    Sihirli parmaklarrrrr Emel Hoca
  8. Sihirli parmaklarrrrr
    Sihirli parmaklarrrrr Ayşe86
  9. Fatma Dağtekin
    Fatma Dağtekin Emel Hoca
    Hocam bana okuma yazma etkinlikleri için yardımcı olur musunuz
  10. reyhan önel
    reyhan önel
    çocuk gelişimi
  11. asleyyys
    asleyyys Emel Hoca
    Hocam dramatik etkinlik planı için yardım eder misiniz ısındırıcı esas çalışma ve rahatlamadan oluşacak şekilde
  12. Esott
    Esott Emel Hoca
    Hocam iyi aksamlar mekanda konumla ilgili nasil bir etkinlik yapip bunu cocuklara anlatabiliriz
  13. zema küzema
    zema küzema
    iyi yetişmiş bir çocuk iyi yetişmiş bir toplum demektir .
  14. kumsall
  15. kumsall
    kumsall Gülşah_1996
    selam.hoşgeldin
  16. tokat_60
    tokat_60 Gülçin Hoca
    Mrb hocam bn çocuk gelişim öğrencisiym ve bendn broşür hazırlamamı istedilr nasl yapcmı blmyrm ilk senem yardmcı olrmsnz
  17. kumsall
    kumsall BüsraTurgut
    çk güzelsöz
  18. BüsraTurgut
    BüsraTurgut
    Herkese kulağını , ama çok azına sesini ver. Çünkü dinlemeye değer çok insan , Konuşmaya değer az insan vardır. ✋
    1. kumsall bunu beğendi.
  19. habitatm
    habitatm Emel Hoca
    HOCAM doğada yaşayan canlılar ile ilgili etkinlikler lazım unıv 2 sınftayım ve final ödevi bulamıyorum yardımcı olurmusunuz.yada cevreyle ilgili bütün planlardan yapmalıyım fen, sanat vb konu amaç belirleyip
    1. Safiye_okuloncesi bunu beğendi.
    2. Safiye_okuloncesi
      Safiye_okuloncesi
      Merhaba. :)
      Bende lise 3. Sınıftayim meslek lisesi. Ve bölüm derslerim cok iyi..
      Hangi universitede okuyorsunuz, ve de hangi liseden mezun oldunuz? Meslek Lisesinden üniversite sınavına hazirlanmak zordur,emek ister.
      İnşallah bende sizin gibi,kendi alan ve dalimdan Okul öncesi seçip, cocuklara faydali bir eğitimci olmak isterim. :)
      Allah o günleri insallah gösterir.

Iyi gunler.
      8 Nisan 2017
  20. habitatm
    habitatm
    DOĞADA YAŞAYAN CANLILAR İLE İLGİLİ ETKİNLİKLER