Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. D

bıttım sabunu

Saç derisindeki bakteriler tamamen yok eder. Saçı besleyerek yumuşak hale getirir. Antiseptik mikrop öldürücü özelliği sayesinde deri hastalıklarının çoğuna çok iyi gelir. Egzamaya, mantara, ergenlik sivilcelerine vücuttaki yara ve tahrişlere karşı etkilidir. Tabi ki Bıttım sabunu.Yeşil sabunun...
  2. D

bıttım sabunu

Saçlara faydaları nedeniyle alternatif tıpta ve halk arasında kullanılan en eski bitkiler arasında yer alan Bıttım Sabunu saç bakımında da oldukça popülerdir. Bıttım sabunların içinde kesinlikle kimyasal madde bulunmaması ve doğal bir biçimde meydana gelmesinden ötürü saç ve cilt için çok...
  3. D

bıttım sabunu

bıttım sabunu
  4. D

karakovan balı

Hakiki balda üretim aşamasında herhangi bir müdahaleye maruz kalmadan üretildiği ve altı ay kapalı kalıp toplu iğne başı kadar bir aydınlık görmediği için kapalı kovan balı yani karakovan balı denir. Siirt yaylalarının nektarı oldukça yüksek 1200 e yakın çiçeğinden karakovan balını toplayan...
  5. D

Organik Bıttım Sabunu

Bıttım sabunu Siirt ilinde üretilen doğal sabun çeşididir. Bu sabun çitlembik bitkisinden üretilmektedir, içeriği sadece menengiç yağlı özlüdür içeriğinde herhangi bilinmeyen zarar verecek kimyasal madde bulunmamaktadır. Bıttım sabunu saç dökülmesi için etkili olduğundan müşterilerimizden...