Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. MouSTaPHa83

23 Nisan 2016 Dans ve Davul Gösterimiz

Önceden yüklediğim video silinmiş. Tekrar yükledim. şarkıların telif hakları nedeniyle videoyu azıcık hızlandırmak zorunda kaldım. :) 1. Kısım: Sinan Erkoç - Oyna Ara Kısım: Five & Queen - We Will Rock You 2. Kısım: Pirates Of The Caribbean - He's a Pirate
  2. MouSTaPHa83

Geleceğin Sesleri Eylül ve Ekim Planları (EXE ve WİNRAR Olarak)

Eğitim programımızın yenilenmesinden sonra eşimle birlikte bu sene uygulamak üzere kendi planımızı yapmaya başladık. Yaptığımız planı her ay internete yükleme kararı aldık. Planımızı asıl olarak kendimize hazırladığımız için ay boyu yapılacak/izlenecek tüm etkinlik , şarkı , video parmak...
  3. MouSTaPHa83

Geleceğin Sesleri Ekim Ayı Günlük Etkinlik Planı (Yeni Programa Göre Düzenlendi)

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Eylül ayında Günlük planlarımızı yayınlamıştık. Yayınladığımız bu planları 10.000in üzerinde öğretmen arkadaşımız indirdi. Türkiyede 55.000 okul öncesi öğretmeni olduğuna göre Türkiyedeki okul öncesi öğretmenlerinin yaklaşık %20si yani her 5 kişiden 1 kişi bizim...
  4. MouSTaPHa83

ARTIK MATERYAL LİSTESİ

Artık Materyal Listesi. (Eksiğimiz kaldıysa tamamlamamız açısından lütfen belirtiniz) ARTIK MATERYAL LİSTESİ ü Boş yumurta kolileri ü Her türlü boş karton kutu ü İlaç kutuları ü Meyveli yoğurt ü Puding kutusu ü Karton meyve suyu kutusu ü Mandallar ü Boş kasetler ü Kaset...
  5. MouSTaPHa83

Çocuklar için Mickey ve Minnie Mouse'lu İlk Gün Tebriği

Kalpler , Yıldızlar , Mickey Mause ve Minnie Mause ile süslenmiş ilk gün tebriği... Umarım beğenirsiniz... oKuL öNCeSi GeLeCeĞiN SeSi: Mickey Mouse'lu İlk Gün Tebrikleri
  6. MouSTaPHa83

80TL'lik İhtiyaç Listesi

İhtiyaç listesindeki malzemelerin fiyatlarını hepsiburada'dan aldık. Okulun ve sınıfın durum ve eksiklerine ; bulunduğu mahaldeki maddi duruma göre listeye eklenecek ya da listeden çıkarılacak malzemeleri öğretmen belirleyecektir. oKuL öNCeSi GeLeCeĞiN SeSi: 80TL'lik Anasınıfı İhtiyaç...
  7. MouSTaPHa83

Okul Öncesi Çocuklarında İlk Gün Korkusu ve Çözümleri:

!!!KORKMA!!! Korku kelimesini okuduğunuzda korktunuz mu? :) Peki siz çocuğa korkma dediğinizde çocuğun korkması da normal değil mi? Çocukla iletişiminizdeki en önemli unsurlardan biri olumlu dildir. "Korkuyor musun?" yerine "Heyecanlı mısın?" cümlesinin kullanılması bile çocuktaki korkunun...
  8. MouSTaPHa83

Helikopter Prototipimiz... :)

Az önce ilham perileri gelip de bizi dürtünce eşimle birlikte 5 dakikada sağdan soldan bulduğumuz materyallerle yaptığımız Helikopter prototipimiz. :) oKuL öNCeSi GeLeCeĞiN SeSi: Helikopter Prototipi Eklendi
  9. MouSTaPHa83

Sınıflarınızı Yeni Programdaki Düzene Getirebilmeniz İçin Çözüm Önerileri: :)

Eşimle Benim ortak fikrimizdir. (ç)alıntı değildir. :) oKuL öNCeSi GeLeCeĞiN SeSi: Yeni Programa Göre Sınıf Düzenine Çözüm Bulundu..!
  10. MouSTaPHa83

Eylül Ayı Günlük Akışı

Eylül Ayı Günlük Akışı: oKuL öNCeSi GeLeCeĞiN SeSi: 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Günlük Planları
  11. MouSTaPHa83

09-13 Eylül Uyum Planı

Önceki paylaştığımız linkte sorun varmış. O yüzden tekrar yükleyip tekrar paylaşmamız gerekti...
  12. MouSTaPHa83

09-13 Eylül Uyum Planı

Önceki paylaştığımız linkte sorun varmış. O yüzden tekrar yükleyip tekrar paylaşmamız gerekti... Kendi hazırladığımız 09-13 Eylül 2013 Uyum Haftası Planı... //rapidshare.com/files/1274884237/HAZIRLIK%20HAFTASI.rar
  13. MouSTaPHa83

2013-2014 Eylül Ayı Günlük ve Aylık Planları

Arkadaşlar şimdiden 500ün üzerinde arkadaşımız Eylül ayı planımızı indirmiş. İlginiz için teşekkür ederiz.
  14. MouSTaPHa83

2013-2014 Eylül Ayı Günlük ve Aylık Planları

Yeni eğitim programından sonra nette bulduğumuz Günlük planları beğenmediğimiz için eşimle birlikte bu sene uygulamak üzere kendi planımızı yapmaya başladık. Yaptığımız planı her ay internete yükleme kararı aldık. Planımızı asıl olarak kendimize hazırladığımız için ay boyu yapılacak/izlenecek...
  15. MouSTaPHa83

2012-2013 Salur Köyü İlkokulu Yıl Sonu Sergisi...

Sergiyi hazırlamamız Akşam 8i buldu. Fotoları aceleyle çektim. Okulda yer kalmadığından bir çöp poşedi dolusu etkinliği sergileyemedik. :(
  16. MouSTaPHa83

Kocaman Ev Yaptık... :)

Bende böyle çocuklar oldukça yıllarca sağlam kalır o ev. :) Her gün oynuyorlar daha en ufak zarar gelmedi. Aman hocam yapalım reklamlarını ne olacak. :) Hiç gözüm kesmiyor koca evi boyattırmayı. :)
  17. MouSTaPHa83

Alikopter yaptık... :D

Teşekkürler hocam...
  18. MouSTaPHa83

Sergiye kadar sağlam kalırsa beğenirler... :D
  19. MouSTaPHa83

Ayıp. Denmez öyle. Doğrudan olmasa da dolaylı bir katkım oldu evin dağılmasına. 23 Nisan provaları için evi masaların üstüne kaldırmıştım. Gece oradan sobanın üstüne düşmüş dağıldı. Ama bugün yeniden yaptık eskisinden güzel oldu. :D