Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Büyük bıldırcın

2013 YILBAŞI KARTI (ŞEKERLİ)

yılbaşı kartlarına kilit olarak yalama salyangoz şeker koydum, çubuğu çekince kart açılıyor.. Öğrencilerime büyük sürpriz oldu bayıldılar, çünkü evalardan yaptığımız şekerlere çok imrenerek bakmışlardı, bende bugün hayallarini gerçekleştirdim.:39amor: HEPİNİZİN ŞİMDİDEN YENİ YILINI...
  2. Büyük bıldırcın

sümbüllerimize bakın..

sitemizden yararlanıp öğrencilerime yaptırdığım sümbüller. onlar katlayıp kestiler ve yardımımzla pipete sarmayı başarabildik. :icon32::31beber:
  3. Büyük bıldırcın

şekerlerimize bakın

Kelebekler sınıfıyla papatyalar bugün bu şekerleri yaptık, öğrencilerimizin ellerine sağlık, gerçek gibi oldu çocuklar yalamadan edemediler, Evaların tadına baktılar, bu gidişle onlara gerçeğini alıp yeniyıl hediyesi olarak vermeyi düşünüyorum. :smile_20::Female::aaa:
  4. Büyük bıldırcın

pisicik

artık kumaşları değerlendirdik.
  5. Büyük bıldırcın

Zürafa

Etkinlik kitaplarında görmüştüm . bizde öğrencilerimle uyguladık.
  6. Büyük bıldırcın

laleler

elişi kağıtları küçük kareler şeklinde kesildi ve lale resmi üzerine yapıştırıldı.
  7. Büyük bıldırcın

zigzag kollu çocuklar

kolları ve bacakları zigzaglı çalışıldı, saçları için eski teyp kaset bantları kullanıldı.
  8. Büyük bıldırcın

bebeğimiz uyuyor

sınıfımdan...
  9. Büyük bıldırcın

Kızılderili kız

Fehiman öğretmenin sınıfından..
  10. Büyük bıldırcın

sanki kar yağmış

Amerikada yapılan kirazçiçeği festivalinden görüntüler.. alıntı
  11. Büyük bıldırcın

şu kuşların yaptığına bakın..

https://www.okuloncesi.net/dosya/uploads/287d0914196f3ef45f281819c36bbda1.rar alıntı
  12. Büyük bıldırcın

Çok Kolay Bir Çiçek

parlak elişi kağıtları ince ince kesilir ve iki ucu yapıştırılıp çiçeğin etrafına yaprak olarak yerleştirilip yapıştırılır.
  13. Büyük bıldırcın

Minik Çiçek Buketimiz

minik kek kalıplarından çiçeklerimiz, içlerine grafon kağıdı yuvarlayıp koyduk ve buket yaptık. ( iki ayrı versiyonu) papatyalar ve kelebekler sınıfına teşekkürler...
  14. Büyük bıldırcın

Bakmaya değer harika fotoğraflar

[B]:thumbup1:[/B ALINTI MURAT ORHAN'A TEŞEKKÜRLER...
  15. Büyük bıldırcın

Safranboludan Tatil Kareleri

Çarşı Kaymakamlar evi eski hükümet konağı(restore edilmiş hali) Arasta çarşısı