Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. essin

uzaylı kostumü :)

2. essin

Öğrencilerimle Hazırladığımız Duygulandıran Anneler Günü Slaytı

geç oldu biraz ama ilerki yıllarda belki işinize yarar Toygar Işıklı ANNEM şarkısı hocam.. Teşekkürler :)
  3. essin

Anneler Günü için hazırladığımızz hediye video... ...AnneM.... - YouTube
  4. essin

Anneler Günü için hazırladığımızz video.. ...AnneM.... - YouTube
  5. essin

İstiklal MarŞı ve BayRak GösTeRim...

Dersimiz Atatürk film müziği... Dersimiz Atatürk Filminin Müthiş Şarkısı - YouTube bu müzik.. indirebilme için bu linkteki YouTube In MP4 - Download YouTube videos in MP4 format ''enter you tube link here'' yazan yere yukarda ilk verdiğim müziğin linkini yapıştırıyorsunuz. Download mp3...
  6. essin

Bu uzaylılara bayılacaksınız.... =)

röntgen filmlerinden yaptığım uzaylı maskeleri... Gösteri için kullanmıştım. Hem çok basit hem çok şık duruyor..
  7. essin

LiRik DanS GöSTeRiM- 2012

23 Nisan | İzlesene.com Video videoları bir türlü yükleyemedim :) o yüzden link olarak koyuyorum.. lirik dans 45. sn başlıyor iyi seyirler... Hemen ardından küçük yaş öğrencilerinin Ateş Böceği Gösterisi var..
  8. essin

İstiklal MarŞı ve BayRak GösTeRim...

23 Nisan Kutlaması - Buket Çocukevi | İzlesene.com Video
  9. essin

AÖF Okul Öncesi 3.Sınıf Öğrencilerinin Paylaşım Başlığı (11-12 Öğretim Yılı )

arayıp sorucam bencede saçma ama okadar saçma sapan işler varki böle bişi yapsalarda okadar saçmalığın arasında sırıtmaz yani :( bişiler öğrenirsem burayada bilgi veririm
  10. essin

herkese çok çok geçmiş olsun öncelikle arkadaşlar... umarım herkes için hayırlı olur diyerek duyduğum bir şeyi paylaşmak istiyorum. Bizim 1sınıftan aldığımız dersler eğitim bilimine giriş ve okul öncesi eğitime giriş dersleri bunlar intibak dersi sayılıyormuş ayrıca kaldığı zaman sonraki güz...
  11. essin

bayraklı merkez anaokulu benim senin neresi ? ben tesadüf lise2 stajının bir dönemini yine aynı öğretmende yapmıştım =) çok şanslıyım ki tecrübeli yılarını çocuklara vermiş bi öğretmenden staj alıcam her meslekte oldugu gibi bizim mesleğimizde de sırf iş olsun diye ypan sadece zaman geçiren çok...
  12. essin

tam gün mü gidicez yoksa yrm mı bilen varmı arkadaşlar nerden öğrenicez ? yada kaçgün gdicez
  13. essin

nası ya :S püff peki kaÇ Gün gidicez vede bunu nerden öğrenicez hangi link yolLAyabilirmisinz :(
  14. essin

yeni site süper olmuş =) bendende herkese kocamannn başarılar diyorum ve dgs ile 3.sınıfa geçen arkadaşlardan şu konuda yardım etmelerini rica ediyorum.. okul deneyimi dersi herhangi bi staj söz konusunu mu? öle bişilerden bahsedilio