Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. İ

Renklerin Kavgası

Bende gökkuşağının renginde kartonları elime alarak hatta onlara duygularına göre surat çizerek okudum kızıma. Çok beğendi.
  2. İ

Renklerin Kavgası

Bu masalı düzgün konuşma ve diksiyon eğitiminde verdiler bize. Masalı okurken önemli olan doğru yerlerde nefes almak ve ne şekilde nefes alacağınızı bilmek. Ve en önemlisi tonlamaya dikkat ederek okumak. Dünyanın bütün renkleri bir gün bir araya toplanmışlar ve hangi rengin en önemli en...
  3. İ

Kura ile ilgili soru

Şikayetimin devamını ilettiğim ve kuraya hiçbir şekilde yazılı yada sözlü davet almadığımı, kuraya velilerin katılmayacağı bahçede bekleyeceğimiz söylendi dediğim için okuldan ikinci cevap geldi. "Kura çekimi velilerin huzurunda, okul bahçesinde yapılmıştır. Usüle aykırı hiçbir durum...
  4. İ

Kura ile ilgili soru

Az önce meb den cevap geldi. Okul cevap olarak "kura tarihi ve saati okulun görünen yerinde asılıdır. Veliler kuraya davet edilmiş ve kendilerinin huzurunda kura çekimi yapılmıştır" şeklinde bilgi vermiş. Bu asla doğru değil. Hiçbir yazılı yada sözlü davet almadık. Cevaptan tatmin...
  5. İ

Kura ile ilgili soru

Evet İrem çıkmadı kuradan. Kura velilerin gözetiminde yapılsaydı da çıkmyabilirdi. Problem değil ama o zaman ben adil bir kura oldu diyip, kısmet değilmiş demek ki diye düşünecektim. Şu an şüphedeyim.
  6. İ

Kura ile ilgili soru

Kura dün çekildi emel öğretmenim. Ben kura çekilmeden önce üstü kapalı uygulamada hata olduğunu ilettim müdüre hanıma. Ama takdir edersiniz ki kuradan önce herhangi bir şikayette bulunmam kızımın kurada çıkma ihtimalini tamamen yok edeceğinden herhangi bir adım atmadım. Üstüne duyduğum...
  7. İ

Kura ile ilgili soru

Merhaba, Bir konuyla ilgili adım atmadan önce sizlere danışmak istedim. 2007 Ekim d.lu kızımı devlet anaokullarından birine ön kayıt yaptırdım. Yoğunluk sebebi ile kura çekileceği bilgisi verildi. Buraya kadar sorun yok. Kuradan birgün önce okula gittiğimde kuraya girecek öğrencilerin...
  8. İ

Haritamız ve Bölgelerimiz

Teşekkür ederiz. Aynı etkinliği bu sene tekrar yapıp pekiştirmeyi düşünüyorum.
  9. İ

Kızımla Evde Yaptıklarımız

Emel öğretmenim yapmam gereken dışında ekstra bişiy yaptığım söylenemez ama yine de bu güzel sözleriniz için binlerce teşekkür. Bir anne için duyabileceği en güzel sözler.
  10. İ

Kızımla Evde Yaptıklarımız

Ben teşekkür ederim bizlere fikir veren bu harika siteyi kuran ve yöneten herkese.
  11. İ

Ormanımız

Kızımla yaptığımız ormanımız.
  12. İ

Çok cici bir kart

Bende mis gibi kıyafetleri için teşekkür ederim şeklinde düşünmüştüm öğretmenim :)
  13. İ

Dünya Çocukları Taç

Rica ederim güle güle kullanın.
  14. İ

Çok cici bir kart

Alıntı
  15. İ

Yıl Sonu Gösterileri

Bende buna dair inancımı kaybetmek üzereyim maalesef öğretmenim. Tüm özellikleri bünyesinde barındıran bir okul bulmak inanın çok zor. Umarım ileri ki yıllarda anneler babalar bunları düşünmek zorunda kalmaz. Tüm çocuklar aynı şartlarda eğitim görebileceği donanımlı okullarda, idealist...
  16. İ

Yıl Sonu Gösterileri

Emel öğretmenim kızım henüz böyle bir çalışma içine girmedi ama kaçınılmaz son olarak girecek gibi görünüyor. :) Şu an okul araştırma dönemindeyiz. Gidip görüştüğüm okulların hepsinde yılsonu gösterisi gibi bir dayatmanın çocukları kötü etkilediğinden bahsettiğim için tepki aldım. Aldığım cevap...