Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. B

Patlamış Mısırdan Kız Çocuğu

hocam kafasını nasıl yaptınız?
  2. B

İSTANBUL 16-17NİSAN ÇOCUKLA İLETİŞİM TEMALI SERTİFİKALI SEMİNER

seminer hakkında daha fazla blgı verebılırmısınz
  3. B

İstanbul Okul Öncesi Semineri (31 Mart 2013 Pazar)

istanbulda en yakın semineriniz nezaman hocam?
  4. B

Aralarda Kaybolan Bir Öğretmen

hocam cok tatlısınız:) bende oynuyorum boyle oyunlar ama idarecilerimizin kesin bi otoriterlik kararları var bu yuzden kendım olarak oyun oynayamıyorum herzaman. ilkke boyle bı kreşte çalısıyorum kuralları farklı...ama cocuklarım kısacık ve cok tatlılar hıc yasının cocukları değil cok yoruyolar...
  5. B

yelpaze balıklar. .

çok hoş bir etkinlik olmuş:)
  6. B

Bisküvi Örümcek

resimleri goremıorum:(
  7. B

acil yardım istiyorum

konuya ılışkın yardımcı olabılcek kımse yokmu acaba
  8. B

acil yardım istiyorum

hocam... öğrencim 2 senedır kurumumzda bu sene ıse basladm gecen sene konusamıomus bu sene daha rahat ıfade edıo kendısını. okulda tuwalet ıhtıyacnı karsılıo ama buyuk tuwaletnı yapmıo ewde şişeye yada ortalıqa yapıoms şiddet gosterebılıo arkadaslarna etknlıklerde cızgıden deıl kartonun...
  9. B

Isındırıcı Çalışmalar - Öykü Oluşturma Aşamaları

hocam kac yas cocuklaryla yapılabılır?
  10. B

istanbulda semıner

hocam semınerlere bakınıorm ama yakın zamanlarda hıc goremıorm en yakın ıstanbulda semıner nezaman bılgılendırırmısınız benı :)
  11. B

Sınıfınızda Hiperaktif Öğrenciniz Var mı?

öğretmenm benımde hiperaktıf oğrencım var hıperaktıf olduqu ıcın oturması bıraz guc oluor arkadaslarndn koparmayn ama herdaım gozlemnz altnda olsun eqıtımdede dıkkatı daqınk olduqundan oyun oynayark oqretmenzı tawsıye ederm kostrn bır sayı gostern kostrun bır sayı daha ve ınanın ıse yarıor :)
  12. B

gece alt ıslatma

2009lu sınıfm bır oqrencım gece yatqını ıslatıo hergunden haftada 1e dusurdum haftalık aylık takıp cızelgelerı vererk ama sorunu tamamen ortadan kaldrmak ıcın ne yapablırm yardmcı olursanz sewınırm:)