Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Merve...

Jeux D'enfants

Jeux D'enfants Yönetmen: Yann Samuell Oyuncular: Guillaume Canet, Marion Cotillard, Emmanuelle Grönvold devamı... Tür Romantik, Komedi Ülke Fransa Julien ve Sophie, okul yıllarından beri tanışan iki yakın arkadaştır. Sophie’nin Polonya kökenli olması nedeni ile sınıftaki ırkçı...
  2. Merve...

Tavsiye Edeceğimiz Filmler

-BOL 2011 Pakistan IMDB Puanı: 8.1/10 Tür: Dram, Suç, Gerilim Yönetmen: Shoaib Mansoor Oyuncular: Humaima Malik, Manzar Sehbai, Iman Ali Süre: 2 saat 45dk Zainub Khan adlı kadın Pakistan İslam hukukuna göre suçlu bulunur ve idama mahkum edilir. Ona son isteği sorulduğunda, bütün hayatını...
  3. Merve...

İKİ CAMİ ARASINDA AŞK

Umarım beğenmişsinizdr. Ben iki günde bitirmiştim. Beğendiğim kitaplardan biridir.
  4. Merve...

İKİ CAMİ ARASINDA AŞK

İki Cami Arasında Aşk Mihrimah ile Sinan Mürvet Sarıyıldız MOLA KİTAP 18 Yaşında kendi arzusu ile devşirilip payitahta getirilen Sinan, Karaboğdan Seferi sırasında gördüğü Mihrimah Sultan'a aşık olur. Bu aşk, Sinan'a önce Prut Nehrini on üç günde geçilecek köprüyü yaptırır...
  5. Merve...

BLCK SWAN Nina (Portman), New York’ta yaşayan çok yetenekli bir balerindir ve hayatında çoğu balerin için de olduğu gibi dansetmekten başka bir şey yoktur. Eski bir balerin olan ve bu konuda çok hırslı olan annesi Erica (Hershey) ile yaşamaktadır. Oyun yönetmeni Thomas Leroy (Cassel) KUĞU...
  6. Merve...

Temple Grandin

Otistik bir hastanın neleri başarabileceği ve önünde hiçbir engel olmadığını gerçekten çok iyi anlatan bir film. Konusu: Tüm hayatı boyunca ailesi ve arkadaşları başta olmak üzere tüm çevresi tarafından yanlış değerlendirilen Otistik bir kadının onlara unutamayacakları bir ders veren...
  7. Merve...

The Island. Bilim kurgu sevenlere. Lincoln Six Eco (Ewan McGregor) ve Jordan Two-Delta (Scarlett Johansson) görünüşe göre ütopik ama dışa kapalı bir tesiste yaşamaktadırlar.Dikkatle kontrol edilen bu ortamın tüm diğer sakinleri gibi, onlar da 'Ada' ya gönderilmek için seçilmeyi umutluyorlardır...
  8. Merve...

My Sassy Girl

Yapım: 2001 - GüneyKore Tür: Dram, Komedi, Romantik, Süre:123 dakika Filmin Özeti Kolej öğrencisi Kyun-woo(Tae-hyun Cha)bir akşam eve dönüşünde metroda çok güzel ama bir o kadar da sarhoş bir kıza(Ji-hyun Jun) rastlar. Kız metro hattının kenarında ayakta zor durmaktadır ve Kyun-woo...
  9. Merve...

Sevdalinka

Sevdalinka Ayşe Kulin EVEREST YAYINLARI Aynı ırktan, kim bilir belki de aynı soydan geliyorlardı. Aynı yaşlarda, aynı boylardaydılar. Aynı kadını sevmişlerdi. Ataları aynı tanrıya ayrı yollardan ulaşmak istedikleri için, biri Boşnak diğeri Hırvat’tı. Bunu kendileri...
  10. Merve...

Başucu Kitaplarımız & Tavsiye Edebileceğimiz Kitaplar

Sevdalinka kesinlikle okummalı. Lisedeyken okumuştum. Çok etkilenmiştim. Bosna'da yaşanan soykırımı anlatıyor. Sıkılmadan okunacak bir kitap.
  11. Merve...

Dünyanın İlk Günü İmparatorluk

Dünyanın İlk Günü İmparatorluk Beyazıt Akman EPSİLON YAYINLARI Manisa’dan başlayıp İtalya’ya kadar uzanan Gütenberg’den Bellini’ye değin pek çok tarihi simayı bir araya getiren roman Hristiyan Müslüman ilişkilerine ve Doğu-Batı ikilemine dair pek çok şeyi yerinden sarsacak...
  12. Merve...

Başucu Kitaplarımız & Tavsiye Edebileceğimiz Kitaplar

Dünya'nın ilk günü. İstanbul'un fethini anlatan çok akıcı bir roman
  13. Merve...

Aamir Khan bu adamın filmleri süper oluyor. Ben de seyrettim. Kesinlikle herkes seyretmeli. Bir de bunun 3 Idiots diye bir filmi var. Onuda seyretmelisiniz. Hindistan'ın en iyi mühendislik okuluna başlayan öğrencilerin hayatını anlatıyor özet olarak. Sistemin daima yarış üzerine kurulu olduğu...