Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. A

bu da bizim gelişim raporumuz

Geçen sene benim gelişim rapor dosyalarımdı ve resimleri ben paylaşmıştım.Herkes çok beğenmişti.Bu sene kızımın öğretmenide bu dosyadan hazırladı.Sizinkide çok güzel olmuş hocam.Ellerinize sağlık.
  2. A

mandal ve şönilden böceklerimiz

hiç korkmadım bu sevimli böceklerden.teşekkürler
  3. A

Deprem Boyama Sayfası

teşekkürler.kızılay haftasında çok aramıştım.
  4. A

Daireleri Boyayarak Resim Oluşturma Çalışma Kağıdı

hem yaratıcılıklarını geliştiren hemde eğitici yönü olan bir çalışma.ben öğrencilerime bir ay önce gibi bu çalışmayı uyguladım ama bir ikisi hariç geneli başarılı olamadı.örneklerinide gösterdim ama yapamadılar.
  5. A

Öğretmen ve Öğrencileri Çiçeği

bu güzel çalışmayı paylaştıgınız için teşekkürler
  6. A

Atatürk çiçekleri

BUGÜN YAPTIK BU ÇALIŞMAYI Önce ATATÜRK çiçekleri şiirini ögrendik ve söyledik Güneş fon kartonundan çocuklar tarafından kesilip öğretmen rehberliğinde çocuklara yaptırıldı. Çiçekler eva ya çizilerek çocuklar tarafından kesildi.Yapraklar küçük parça oldugu için ben kestim. Daha sonra...
  7. A

sınıfınızı güzelleştirecek sınıf süsleri

Yabancı siteden alıntıdır
  8. A

Şablon Baskı Atatatürk Resmimiz

değişik bir teknik bende deneyecegim.teşekkürler.
  9. A

Baykuş Saat Boyama Sayfası

teşkkürler paylaşım için.
  10. A

İyi Bayramlaaaar

sizede iyi bayramlar.paylaşım için teşekkürler.
  11. A

kitap kullanımı için dilekçe

..................................................anaokulu müdürlügüne Velisi bulunduğum.........sınıfı öğrencisi........................ gelişimine katkı sağlanacağını düşündüğüm için yardımcı kaynak kullanılmasını istiyorum...
  12. A

morpa

internetiniz varsa hocam.morpanın sitesine girin.okulöncesi bölümünü tıklayın.orda morpanın hem bütün planlarına hemde ücretsiz okulöncesi çocuklar için hazılanmış eğitim portalına ulaşabilirsiniz.öğretmenler için ücretsiz üyelik var.Okulda internetiniz varsa eğitici portalı okulda...
  13. A

Koş Koş Sağlıklı ve Sağlıksız Etkinlikler:))

çeşit çeşit birbirinden güzel etkinlikler. teşekkürler
  14. A

SONBAHAR AĞACI ( PARMAK BOYA )

sonbahar için oldukdukça güzel bir etkinlik olmuş.
  15. A

Okulöncesi Uyum Haftası Planı

teşekkürler öğretmenim
  16. A

Okula Hoşgeldin Boyama Sayfası

ilginize çok teşekkür ederim selma öğretmenim.okulun ilk haftası bu çalışmayı kullanacagım.