Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. pınar yurdatapan

Pamuk Şekerler Sınıfımın Mevcut Grafiği (2012-2013)

cok tesekkur ederım, begenmenıze sevındım:)
  2. pınar yurdatapan

teşekkür ederim hocam :) evet bu sefer boy fotografı kullanmak ıstedım. benım de hosuma gıttı sonrasında :D... mankenlık ajansı gıbı oldu bıraz ;))
  3. pınar yurdatapan

nım nım nımmm yemek serbesttt ;))))
  4. pınar yurdatapan

YARDIM İSTİYORUMMM

arkadaşlar plana takılı kalmama konusunda Musa hocama katılıyorum. Ornegın planda 1 oyun vardır ama gun ıcınde en az 5 oyun oynatmak gerekebılır. Dıyelım calısma kagıdı olarak sadece 1 sayfa cızgı tamamlama vardır planda ama uyguladıgınızda yetersız kalabılır. yanı 2 ya da daha fazla calısma...
  5. pınar yurdatapan

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kreş Yardımını Açıkladı

hocam 350-400 yıllık mı? cok yuksek bır rakam da o yuzden merak ettım. 30 lırayı aylık olarak verırler zaten. o da ıyı bır rakam. hıc yoktan ıyıdır yanı.
  6. pınar yurdatapan

YENI DONEM

hocam yenı ogrencılerım derken? ne zaman basladınız kı? kres fılan mı?
  7. pınar yurdatapan

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kreş Yardımını Açıkladı

Insallah okul oncesi doneminin hepsini kapsiyordur bu yardim...
  8. pınar yurdatapan

Bakanlığın Öğretmenler Günü Yazısı

Biraksinlar bu gosterisleri de, sozde degil ozde versinler degerimizi...
  9. pınar yurdatapan

Rapor Alamayan Veliye Başlangıç Rehberi

Butun bu soru isaretlerinin ne onemi var ki hacer ogretmenim? Butun cocuklar mukemmel. Hicbir aksakllik yok. Her sey yolunda. Butun sistem bu fikirler uzerine kurulmadi mi zaten? Su akar yatagini bulur diye dusunulmuyor mu? Amaaan dert ettiginiz seylere bir bakin. Veli calisiyorsa filan...
  10. pınar yurdatapan

Atama Rakamları Belli Oldu

Aslinda baslik atama rakami olsa daha iyi olur. Rakamlari deyince branslara olan dagilimlari zannettim.
  11. pınar yurdatapan

Semiz Otu Salatasi

Tuzlularda eksiyi severim ogretmenim. Ama tatlilarda bir o kadar sevmem :)
  12. pınar yurdatapan

Annelere Düğmelerden Yüzük

ne datlı olmus bunlar yahuuu:))
  13. pınar yurdatapan

Semiz Otu Salatasi

Cok hos oluyor ogretmenim, tavsiye ederim. En sevdigim hali budur. Yazin vazgecilmez yiyecegim:))
  14. pınar yurdatapan

Cildiniz Kuruysa Gulsuyu

Ben de pek sevmem. Ama tabii sizin sevmeme sebebiniz daha farkliymis. Dondurunca belki kokusu kalmaz ogretmenim. Ben bir deneyeyim size de haber veririm. Bir de soyledigim markanin gul suyu biraz farkli kokuyor. Daha yogun ama bilinen gulsulari gibi degil.
  15. pınar yurdatapan

Humus

Yogurt sirrini bir kebapcidan aldim. Durumun yanina meze olarak cikariyordu humusu. Cok begeniyorduk. Defalarca sorduk, gittik geldik. En sonunda soyledi:)) afiyet olsun ogretmenim.
  16. pınar yurdatapan

Öğrenme Merkezleri Nasıl Olacak (Resimli Model)

Diyelim ki bir atilim yaptilar ve siniflarimizi bu sekilde duzenlediler. Iyi olur. Fakat boyle bir sinifta kontrolun saglanmasi icin sinifta en az 3 kisi olunmalidir. Aksi takdirde kucuk yas grubunda bu sistemi oturtabilmek icin ciddi anlamda zaman gecmesi gerekir kaldi ki ogrendikleri zaman...
  17. pınar yurdatapan

Cildiniz Kuruysa Gulsuyu

Daha once de defalarca duymusuzdur ama pek azimiz uygulamistir bunu. Ben yuzumun kupkuru olmasindan dolayi cesitli yollar denedim. Bir suru marka krem bir turu care olamadi. Ama dogal olan gulsuyunu gunde 2 kere yuz pedine dokup yuzumu temizledigimde hem tonik etkisi oldu ( siyah noktalar %90...
  18. pınar yurdatapan

Semiz Otu Salatasi

MALZEMELER 1 demet semiz otu Yogurt Mayonez Sarimsak Limon Nar eksisi Tuz YAPILISI Onnce ssemiz otunu ayiklayip temizleyin. (Sirkeli suda bekletin diyecegim ama siz zaten oyle yapiyorsunuzdur:)) ). Ardindan elle parcalara ayirin. Catala gelecek kivamda olmasi gerekmektedir. Semiz...
  19. pınar yurdatapan

Humus

MALZEMELER 2 su bardagi nohut 1 yemek kasigi yogurt Zeytinyagi Tuz Kimyon 2-3 yemek kasigi tahin Sicak su Sarimsak YAPILISI Nohudu yenebilecek kivama kadar haslayin. Suzup, bir kaba alip bekletin. Iliklastiginda istege bagli olarak kabuklarini soyun (ugrastirici bir evredir, kabugu...
  20. pınar yurdatapan

Pirinç Salatası

Bu salatayi en yakin zamanda denemek istiyorum. Tesekkurler Emel Ogretmenim.