Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. pınar yurdatapan

Pamuk Şekerler Sınıfımın Mevcut Grafiği (2012-2013)

nım nım nımmm yemek serbesttt ;))))
  2. pınar yurdatapan

Cildiniz Kuruysa Gulsuyu

Daha once de defalarca duymusuzdur ama pek azimiz uygulamistir bunu. Ben yuzumun kupkuru olmasindan dolayi cesitli yollar denedim. Bir suru marka krem bir turu care olamadi. Ama dogal olan gulsuyunu gunde 2 kere yuz pedine dokup yuzumu temizledigimde hem tonik etkisi oldu ( siyah noktalar %90...
  3. pınar yurdatapan

Semiz Otu Salatasi

MALZEMELER 1 demet semiz otu Yogurt Mayonez Sarimsak Limon Nar eksisi Tuz YAPILISI Onnce ssemiz otunu ayiklayip temizleyin. (Sirkeli suda bekletin diyecegim ama siz zaten oyle yapiyorsunuzdur:)) ). Ardindan elle parcalara ayirin. Catala gelecek kivamda olmasi gerekmektedir. Semiz...
  4. pınar yurdatapan

Humus

MALZEMELER 2 su bardagi nohut 1 yemek kasigi yogurt Zeytinyagi Tuz Kimyon 2-3 yemek kasigi tahin Sicak su Sarimsak YAPILISI Nohudu yenebilecek kivama kadar haslayin. Suzup, bir kaba alip bekletin. Iliklastiginda istege bagli olarak kabuklarini soyun (ugrastirici bir evredir, kabugu...
  5. pınar yurdatapan

Çocuk Resimlerinin Özellikleri

arkadaslar unıversıtede bır hocamın bellı kaynaklardan derledıgı 2 slaytı sızlerle paylasmak ıstedım. her gun bırcok cocuk resmıyle karsılasıyoruz bu acıdan onemlı oldugunu dusunuyorum bu slaytların. https://www.okuloncesi.net/upload/dosyalar/20120220/2344/cocuk_resimlerinin_önemi_PP.rar...
  6. pınar yurdatapan

Öğretilebilecek İlk İngilizce Şarkınız Olabilir ;)

https://www.okuloncesi.net/upload/dosyalar/20120220/2324/name.swf arkadaslar her program acmıyor. bende kmplayer var o acıyor. ama tam olarak hangı programların actıgını bılmıyorum. gercekten cok hos ve basıt duzeyde bır sarkı;) ALINTI
  7. pınar yurdatapan

Heyecanlı Bir Öğretmenim:))

tabii bu heyecan telaslanmak anlamında degıl. her sabah okula geldıgımde, cocukları gordugumde, sınıfıma şöyle bir baktıgımda tebessum ettırıyor bu heyecan bana. huzur verıyor. cocuklara katabıldıgım her nokta benı mutlu edıyor. bıraz disiplinli sayılırım ama bu dısıplın cocukların bilişsel...
  8. pınar yurdatapan

Makarna Hangi Boyayla Boyanmalı?

arkadaslar kolye ıcın kucuk boru makarnalardan aldım. sızce makarnayı boyamak ıcın en uygun sey nedır? suluboya bıraz fazla ıslak olursa makarna hafıf hamurlasabılır dıye dusunuyorum. fırca ıle parmak boya daha parlak olur dıye dusunuyorum ama daha once yapan varsa ve fıkır verırse sevınırım.