Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. ALİOZSU

Okullar arası oyuncak yardımı

Oyuncak Yardımı Okullararası Yardımlaşma Materyal Yardımı Arkadaşlar merhaba, Elazığ Sivrice görev yapmaktayım ve sınıfıma oyuncak materyal yardımı yapabilecek düzeyde oyuncak sayısı fazla olan öğretmen arkadaşlarım lütfen özel mesaj ileterek irtibata geçelim. Teşekkürler... [güncel]
  2. ALİOZSU

MEB KPSS 2012 Sıralama Sayfası Aktifleşti Arkadaşlar

2012 KPSS Sınavına puanına göre MEB Sıralama sayfası aktifleştirdi; Sıralamalarınıza bakmak için ; TIKLAYINIZ TOPLAMDA OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİNDEN 2012 KPSS YE 17 BİN 432 KİŞİ KATILDI. VE BU ADAYLARDAN 252 KİŞİ SIFIR ÇEKTİ.
  3. ALİOZSU

Mutlu Bayramlar...

Değerli arkadaşlar, Bayramlarınızı en içten dileklerimle kutlarım... Daha nice bayramlara beraberce temennisiyle...
  4. ALİOZSU

Yeni Programın Kazanım Ve Göstergeleri

Okul Öncesi Eğitim Yeni Programında Amaç Ve Kazanımlar noktasında bir değişikliğe gidilmiştir; Artık Amaç Ve Kazanımlar yerini Kazanım Ve Göstergelerine bırakmıştır. Motor gelişim, Bilişsel gelişim, Dil gelişimi, Sosyal-Duygusal Gelişim ve Özbakım Becerileri olarak alan sınıflandırmaya...
  5. ALİOZSU

Fen Etkinliklerine Dair Okunması Gereken Bir makale

ÖZET Bu çalışmada, okulöncesi öğretmenlerinin fen ve doğa etkinliklerinde kullandıkları yöntem ve teknikleri belirlemek ve bu uygulamaları yürütürken karşılaştıkları problemleri tespit etmek amaçlanmıştır. Araştırma özel durum yöntemi kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Çalışmanın...
  6. ALİOZSU

OLAY SIRALAMA ( önce- sonra , İlk Adım-Son Adım)

Çocukların özgüven kazanımın yanı sıra örüntü kurma becerisi, görsel hafıza gelişimi, dikkat ve konsantrasyon gelişimi, parça-bütün ilişkisi, olay sıralama, mantıksal sıralamanın gelişimi ve temel matematik eğitimi alması bütün gelişim alanları bazında çok önemlidir. Aşağıda tanımlanmış...
  7. ALİOZSU

2012 KPSS Mevcut Puanımla ... İline Atanabilir miyim?

Mevcut Puanımla …. İline Atanabilir miyim? Tercih Edilebilecek Okullar Listesinin MEB tarafından açıklanması durumunda öğretmen adaylarının mevcut puanlarıyla İllere göre branş kontenjanları doğrultusunda atanıp atanamayacağı da kesin olmamakla birlikte yorumlanabilecektir. 2012 Şubat...
  8. ALİOZSU

OSYM 2012 KPSS Branş Bazında Sıralamayı açıkladı

Kendi branş grubunuz içerisinde ki sıralama yerinizi, Burdan girerek öğrenebilirsiniz.
  9. ALİOZSU

2012 KPSS Puanları Branşlara Göre Sıralamalar

2012 Lisans KPSS Puanlarınızı aşağıda tanımlanmış olan linklere tıklayarak bölümünüzdeki sıralamalarınızı görebilirsiniz. TC kimlik numarası ve Aday şifrenizi girerek branş bazında sıralamalarınızı öğrenebilirsiniz Tıkla Ve Öğren
  10. ALİOZSU

2012 Lisans KPSS Sınavı Açıklandı !!!!

Tıkla Sonucunu Öğren
  11. ALİOZSU

Gerçeğe Çağrı

Vizyon Tarihi :10 Ağustos 2012 Yönetmen :Len Wiseman Tür :Bilim Kurgu, Aksiyon, Dram, Gerilim, Macera Senaryo :Kurt Wimmer, James Vanderbilt, Mark Bomback Yapımcı :Neal H. Moritz, Toby Jaffe, Ric Kidney Görüntü Yön. :Paul Cameron Yapım :2012 - ABD Oyuncular :Kate Beckinsale, Colin...
  12. ALİOZSU

İlk Aşkım

Tür:Romantik Ülke:Fransa Gösterim Tarihi:10 Ağustos 2012 Yönetmen:Marie-Castille Mention-Schaar Senarist:Marie-Castille Mention-Schaar Oyuncular:Vincent Perez , Lolita Chammah , Lilly-Fleur Pointeaux , Anne Loiret , Yvette Petit , Xavier Maly , Philippe Ogouz , Judith El Zein , Anna Cottis...
  13. ALİOZSU

[ 2013 ] Günlük ve Yıllık Planlar

Yıllık Ve Günlük planlar ; Gülücük Eğitim Seti Yıllık Planları Gülücük Eğitim Seti Günlük Planları Benekli Eğitim Seti Yıllık Planları Benekli Eğitim Seti Günlük Planları Minik Yıldızlar Eğitim Seti Yıllık Planları Minik Yıldızlar Eğitim Seti Günlük Planları Sevimli...
  14. ALİOZSU

Tüm Aile Katılım Çalışmaları

Eğitim sisteminin işlevselliği ve amacına ulaşılabilirliği adına Aile Katılımı olmazsa olmaz noktalardan birisidir. Ailelerle iletişim, çocuk-ebeveyn ilişkileri, okul-ebeveyn ilişkileri ve benzeri önemli noktaların bilinmesi ve başarılı bir şekilde uygulanması halihazırda uygulanan eğitimin...
  15. ALİOZSU

Zihinsel olarak Özel Eğitim Gereksinimli Çocuklar

Özel Eğitime Gereksinim duyan çocukların dünya ve ülkemiz genelinde oransal ağırlığı Zihin Engelli çocuklar kategorisidir. Bu kategori farklı tür olgular ve özel eğitim programları içermektedir. İlgili konuda bütün bilgiler hazırladığım powerpoint sunuda mevcuttur. -İndirmek İçin...
  16. ALİOZSU

Çocukta Yaratıcılık Geliştirici Sorular Drama İle Uygulayınız

Çocuklarda yaratıcılık gelişimi için hazırlanmış sorular ve ilgili plan için; - İndirmek İçin Tıklayınız-
  17. ALİOZSU

Drama Çalışmaları Örnekleri

Çocuklarımızla rahatça ve zevk alarak uygulayacağınız Drama Planları; -İndirmek İçin Lütfen Tıklayınız-
  18. ALİOZSU

PePee Şarkıları

Çocukların çok sevdiği PePee'nin sevilen şarkıları : Annem Şarkısı için Tıkla İndir İki Ekmek Aldım Şarkısı için Tıkla İndir İnsan Sevdiğini Hiç Üzer mi Şarkısı İçin Tıkla İndir pepee üzülüyor şarkısı için tıkla indir PePee- Çişimiz Tuvalette şarkısı için Tıkla İndir...