Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. dmt

sözleşme örneği zorunlu mu

merhaba arkadaşlar; yeni eğitim öğretim yılımız hepimize hayırlı olsun ben güzel ülkemin güzel bir şehrinde görev yapmaktayım.Bir ilçeye bağlı köy okulundayım.Maalesef köydeki nüfusun maddi durumu pek iyi değil.Malzeme listelerim bile kısacık.Şimdi sözleşme örneği hazırlayacağım fakat onlar...
  2. dmt

ÜSTÜN ZEKALI BEP PLANI

Merhaba arkadaşlarım; benim henüz meslekteki 3. senem ve sınıfımda 5.5 yaşındaki öğrencimin davranışlarından şüphelenerek onu RAM a yönlendirdim. Yapılan testler sonucunda öğrencim üstün zekalı çıktı. Kendisinin 7 yaş zekasına sahip olduğu belirlendi. Öğrencim çok içine kapanık bir çocuk...
  3. dmt

Tuz Seramiği

bu karışıma tutkal katsak donar mı? ben çocukların yaptıkları sabit kalsın istiyorum sulu boya ile boyatmak ve sergilemek için kullanacağım
  4. dmt

örümcekcikler :)

küçük meyveli yoğurt kutuları
  5. dmt

duvar süsleri

hepsi harika ellerinize sağlık :)
  6. dmt

sözleşme-ödeme yapmama

Sorunumu idarenin yardımıyla hallettim çok teşekkür ederim :)
  7. dmt

sözleşme-ödeme yapmama

merhaba arkadaşlar; bir konu hakkında acil yardımınıza ihtiyacım var. ben sene başında gerekli ödemeler için sözleşme imzalattım.Fakat hala ödeme yapmayanlar var. Nasıl bir yaptırımda bulunabilirim.Kayıtlarını sildim diyelim eski ödemeler için bir cezayi işlem var mı? teşekkürler...