Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. scoutt

Tohum Otizm Vakfı Eğitim Portalı !

Merhaba link paylaşmak yasak mı bilmiyorum.ama bu portalı lütfen herkese duyuralım... Bu portal otizm konusunda inanılmaz bir bilgi deposu niteliğinde.Her okul öncesi öğretmeninin ya da öğrencisinin okuması,incelemesi,videoları izlemesi gerekiyor bence.. lütfen zamanınızı ayırıp bu portalın...
  2. scoutt

Arılar Sınıfı için CD Kapağı

geçenlerde aklıma gelen bir fikirdi.yalnız değilmişim. arıdan başka versiyonlarda denenebilir..güzel bir çalışma olur..kendi arşivimize de katkısı olur..teşekkürlerrr
  3. scoutt

Evden moralinizi çok bozan bir olayla okula geldiniz.

Teşekkür ederim hoşbulduk :) Evet psikolojik sorunları kastettim..ben unutma yaşamıyorum geçici bir süre erteliyorum o durumu.. mesajımı yaşadıklarım ve gördüklerimden yola çıkarak yazmıştım yazılan cevaplara değildi..tırnak içindeki cümlenize bende katılıyorum...
  4. scoutt

Evden moralinizi çok bozan bir olayla okula geldiniz.

Bu soruya ''ben herşeyi unutuyorum ki'' tarzı cevaplamaları saçma buluyorum. büyük bir travma yaşadınız bu da unutulabilir mi? ben unutmam aklımın bir köşesindedir o.. ben işimi en iyi şekilde yapmaya yoğunlaşırım bu benim asli görevim çünkü..ne yaşamış olursanız olsun okul kapısından...