Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. zeynep dolunay

BALONDAN DİNAZORLAR

YABANCI SİTEDEN ALINTI....
  2. zeynep dolunay

EN BÜYÜK ENGEL SEVGİSİZLİKTİR BOYAMA

YABANCI SİTEDEN ALINTI....
  3. zeynep dolunay

OSMAN PAZARLAMA

OSMAN PAZARLAMA Vizyon Tarihi: 19 Şubat 2016 Yapımı : 2016 - Türkiye Tür : Komedi Süre: 114 Dak. Yönetmen : Togan Gökbakar Oyuncular : Şahan Gökbakar , Selim Akgül , Feriştah Senem Yıldırım , Yurtşen Fidan , Demet Akalın Senaryo : Şahan Gökbakar , Togan...
  4. zeynep dolunay

KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN

KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN Yapımı : 2016 - Türkiye Tür : Animasyon , Aksiyon , Komedi Süre: 82 Dak. Yönetmen : Mehmet Kurtuluş (i), Ayşe Ünal Oyuncular : - Seslendirenler : Demet Evgar , Okan Yalabık , Uğur Yücel , Ayşen Gruda , Ahmet Mümtaz Taylan Senaryo : Levent...
  5. zeynep dolunay

KALEM UCU SİLGİSİYLE KALP BASKISI

:12:YABANCI SİTEDEN ALINTI
  6. zeynep dolunay

ALTI RAKAMI ÇALIŞMA SAYFASI,NESNELERİ SAYABİLME

:043: :043:YABANCI SİTEDEN ALINTI....
  7. zeynep dolunay

AYNI YÜZE DEĞİŞİK SAÇ MODELLERİ

:021:YABANCI SİTEDEN ALINTI...
  8. zeynep dolunay

EVA-KEÇEDEN ANNELER GÜNÜ İÇİN ÇERÇEVE

:043:YABANCI SİTEDEN ALINTI....:z253:
  9. zeynep dolunay

FATİH PROJESİ ETKİLEŞİMLİ SINIF YÖNETİMİ KURSU

Danışman Öğretmenlerin Dikkatine! 23.05.2016 - 29.05.2016 tarihleri arasında Uzaktan Eğitimle alacağınız Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu ile ilgili gerekli bilgiler ve formlar aşağıda yer almaktadır. 1. Eğitim için lms.eba.gov.tr web adresinden Mebbis şifreniz ile giriş...
  10. zeynep dolunay

EVADAN ANNE-YAVRU SARILAN BAYKUŞLAR-KALIPLI

:043:YABANCI SİTEDEN ALINTI.....
  11. zeynep dolunay

YUMURTA KUTUSUNDAN MUHTEŞEM ÇİCEKLER

:043:ÇOK GÜZEL....YABANCI SİTEDEN ALINTI....:021:
  12. zeynep dolunay

ANNELER GÜNÜ KARTLARIM,KARAKALEM ÇALIŞMAM

:043:TÜM ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN:z253:
  13. zeynep dolunay

PAPATYA,MENEKŞE,AYÇİCEĞİMİZ

ÖĞRENCİLERİMLE,BUGÜN ÜÇ AYRI GRUBA AYIRIP,ÜÇ FARKLI ÇİCEK YAPARAK (EŞİTTİR)İŞARETİ ÜZERİNDE ÇALIŞTIK....:21:
  14. zeynep dolunay

OKULÖNCESİ NET

OKULÖNCESİ NET Genel içerikli, ağırlık olarak da okul öncesi eğitimin ele alındığı ve paylaşımlarının yapıldığı bir forum sitesi.Okul öncesi öğretmen,öğrenci,veli,yönetici.....bilgi ve birikimlerinin paylaşılmakta olan bir site..... Lütfen,okulöncesi Net'e yakışır tarzda paylaşımlarda...
  15. zeynep dolunay

ANNEM'E

ANNEM'E BUGÜN SENİN GÜNÜN BENİM CANIM ANNECİĞİM ÇİCEKLERDEN DEMET YAPTIM,KOKLADIM SENİN KOKUNU BULAMADIM... SANA SARILDIM HER ZAMAN SENİ AN' DIM,SENİ KONUŞTUM. YAVRUNDUM ,BEN SENİN. BANA BAKINCA GÖZLERİN IŞILDIYORDU... KÜÇÜCÜK ELLERİMİ HEP TUTUYORDUN.. HEP KORUYORDUN BENİ... HEP...
  16. zeynep dolunay

YILDIZLAR

YILDIZLAR BİR KÜÇÜK YILDIZ KAYDI GÖKYÜZÜNDEN, MERHABA!DEDİ. İKİ KÜÇÜK YILDIZ KAYDI GÖKYÜZÜNDEN ARKADAŞ OLALIM,DEDİ. ÜÇ KÜÇÜK YILDIZ KAYDI GÖKYÜZÜNDEN OYUN OYNAYALIM,DEDİ. DÖRT KÜÇÜK YILDIZ KAYDI GÖKYÜZÜNDEN PAYLAŞALIM,DEDİ. BEŞ KÜÇÜK YILDIZ KAYDI GÖKYÜZÜNDEN BİRBİRİMİZE...
  17. zeynep dolunay

STAR WARS 7;GÜÇ UYANIYOR

STAR WARS 7;GÜÇ UYANIYOR apımı : 2015 - ABD Tür : Bilim Kurgu , Aksiyon , Fantastik Süre: 135 Dak. Yönetmen : J.J. Abrams Oyuncular : Harrison Ford , Carrie Fisher , Daisy Ridley , Adam Driver , Oscar Isaac Seslendirenler : Erik Bauersfeld Senaryo : J.J. Abrams...
  18. zeynep dolunay

JOY

JOY Vizyon Tarihi: 08 Ocak 2016 Yapımı : 2015 - ABD Tür : Biyografi , Dram , Komedi Yönetmen : David O. Russell Oyuncular : Robert De Niro , Bradley Cooper , Jennifer Lawrence , Virginia Madsen , Edgar Ramirez Senaryo : David O. Russell , Annie Mumolo Yapımcı ...
  19. zeynep dolunay

KEÇEDEN SERÇE

YABANCI SİTEDEN ALINTI...