Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. alfuna

Yeni Gelişim Raporu Örneği (Yeni Programa Göre)

hocam mesela nasıl bir cümleyle başlayalım:S
  2. alfuna

Drama Etkinlik Planları

emel hocam.emeğinize sağlık.bende pilot okuldaydım. ama ücretli olduğum için başka okula geçtim.şimdi normal plan kullanıyorum. yinede takip ediyorum sizi.dikkatimi çeken neden paylaşım yapan hep sizsiniz. benim gibi örnek isteyen çok kişi vardı. sizden başka kimse yazmıyo mu plan. yoksa herkes...
  3. alfuna

Drama Etkinlik Planları

emel hocam.emeğinize sağlık.bende pilot okuldaydım. ama ücretli olduğum için başka okula geçtim.şimdi normal plan kullanıyorum. yinede takip ediyorum sizi.dikkatimi çeken neden paylaşım yapan hep sizsiniz. benim gibi örnek isteyen çok kişi vardı. sizden başka kimse yazmıyo mu plan. yoksa herkes...
  4. alfuna

1. Sanat Etkinlik Planları

Emel hocam vallahi harika birisiniz ya. çok çok çok teşekkür ederim.Allah razı olsun sizden.
  5. alfuna

Okul Öncesi Aylık Eğitim Planı Uygulaması

hocam peki aylık plan olarak hazırlanmış plan örnekleri var mı. yeni sistemde hergün bizim hazırlamamız gerek. bu da zaman alıyo:S var mı böyle bi kaynak acaba
  6. alfuna

Öğretmenlere 270 TL Zam Geliyor !

acaba ücretli öğretmenlere bayramdan önce mmaş verilecek mi:(
  7. alfuna

Okul Öncesi Aylık Eğitim Planı Çizelgesi

çok teşekkür ederim hocam.çok sevindim. allah razı olsun sizden
  8. alfuna

Okul Öncesi Aylık Eğitim Planı Çizelgesi

hocam.görev yaptığım okul pilot okul secilmiş.ben önlisans mezunuyum. görev yapıyorum. ama dgs ye de hazırlanıyorum.yeni sistemde planı hergün biz hazırlıyoruz. ders çalışınca çok zorlanıyorum. ne olur bana yardım edin:(
  9. alfuna

Ücretli Öğretmenlik

arkadaşlar mrb.bende ücreli öğretmenlik yapıyorum.ve önlisans mezunuyum. bu yıl görev yaptığım okul yeni sistem için pilot okul olarak seçildi:(planları hergün biz yazıcaz.ben dgs ye çalışıyorum.işim çok zor. ne olur diğer pilot okullarda görev yapan arkadaşlar bana yardım etsin. yas grubum 4.ve...