Neler yeni

Üyelerimiz İçin Okul Öncesi Net Kullanımı

kamuş

Yeni Üye
site çok güzel hazırlanmış çok beğendim ama sormadan edemeyeceğim , önceokulöncesi sitesi artık devre dışı mı kalacak ve yeni bir siteye neden ihtiyaç duyuldu acaba ? merakımı hoş görün...

Meltem Hoca

Kayıtlı Üye
site çok güzel hazırlanmış çok beğendim ama sormadan edemeyeceğim , önceokulöncesi sitesi artık devre dışı mı kalacak ve yeni bir siteye neden ihtiyaç duyuldu acaba ? merakımı hoş görün...
Çok sık aldığımız bir soru, buradan da yanıtlamış olalım. Güzel birşey yaptığınızda durmanız gerekmez. Daha güzelini yapmak istersiniz. Biz de üretmekten hiç vazgeçmeyeceğiz. Önce Okul Öncesi bizim ilk göz ağrımızdır.Kapanması gibi bir durum kesinlilke söz konusu değil. İlgi ve ihtiyaçlar da göz önüne alınarak, yine bizim ekibimiz tarafından Okul Öncesi Net yaratılmıştır. İncelerseniz farklı kategorize sistemi ve pratik bir kullanım söz konusudur. İki site birbirinin aynısı değildir. Her iki sitede bizim tarafımızdan yönetilmeye ve sizlerle olmaya devam edecektir. Hiç birinin kapatılma ya da başkasına devredilme durumu yoktur. Faydalı paylaşımlar dileriz :))

Sezgİ

Yeni Üye
yeni sitemz hayrlı olsunn bu site gercekten cok anlaşılır ve düzenli olmuş emeklerinize sağlık:))

site gerçekten çok güzel olmuş çok beğendim.konu başlıklarının ayrı ayrı olması özellikle de yaşayan değerler ve karakter eğitimi için bölüm hazırlanmış olması çok güzel emeği geçen herkese çok teşekkürler:)

ezade

Yeni Üye
Siteyi çok ama çok beğendim. Değişiklikler, yenilikler farkediliyor. Site yönetiminin eline sağlık. Teşekkürler...

tülül2

Yeni Üye
Çok sık aldığımız bir soru, buradan da yanıtlamış olalım. Güzel birşey yaptığınızda durmanız gerekmez. Daha güzelini yapmak istersiniz. Biz de üretmekten hiç vazgeçmeyeceğiz. Önce Okul Öncesi bizim ilk göz ağrımızdır.Kapanması gibi bir durum kesinlilke söz konusu değil. İlgi ve ihtiyaçlar da göz önüne alınarak, yine bizim ekibimiz tarafından Okul Öncesi Net yaratılmıştır. İncelerseniz farklı kategorize sistemi ve pratik bir kullanım söz konusudur. İki site birbirinin aynısı değildir. Her iki sitede bizim tarafımızdan yönetilmeye ve sizlerle olmaya devam edecektir. Hiç birinin kapatılma ya da başkasına devredilme durumu yoktur. Faydalı paylaşımlar dileriz :))

HAKLISINIZ MELTEM ÖĞRETMENİM YAZINIZI OKUMADAN ÖNCE SİTEYİ İNCELEDİM HER KONU HHER KONU KENDİ BÖLÜMÜNDE AYRILMIŞ VE DAHA ÇABUK KOLAY ANLAŞILIR NET BULUNABİLŞYOR AMA TABİKİ ÖNCEOKULÖNCESİNİ DE SEVİYORUZZZ

karagün

Yeni Üye
yeni sitemiz okul öncesi eğitime çok büyük katkı sağlıyacaktır hiç kuşkum yok elinize, emeğinize sağlık olsun...

erenn

Yeni Üye
emeginize sağlık güzel paylaşımlar var.inşallah oğlum için kullanacağım ve tavsiyede edeceğim..kolay gelsin..tşkler bilgilendirdiğiniz içinde.. :)

ÇOÇUK SEvGİ İSTER
ÇOÇUK YETİŞTİRMEK İÇİN SABIR,HOŞGÖRÜ,SAYGI,BİLGİ İSTER
ÇOÇUK YETİŞTİRMEK KOLAY OLDUĞU KADAR ZORDUR.

Arzz

Yeni Üye
Merhabalarr :5saludar: siteyi inceledim,bu kategorize sistemi çok daha iyi olmuş.ayrıca meslekle ilgili yeni bölümleri görmek güzel..takip edeceğim forum sitelerinden biri olacak.emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.zamanla gelişip güzelleşmesi dileğiyle..

Emine Hoca

Kayıtlı Üye
Merhabalarr :5saludar: siteyi inceledim,bu kategorize sistemi çok daha iyi olmuş.ayrıca meslekle ilgili yeni bölümleri görmek güzel..takip edeceğim forum sitelerinden biri olacak.emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.zamanla gelişip güzelleşmesi dileğiyle..
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Sitemizi takip ederken paylaşımlarda da bulunmanızı ve ailemize dahil olmanızı temenni ederiz. Zamanla gelişip güzelleşmesi ekibimizin çalışmalarının yanısıra sizin de katkılarınızla olacaktır. İlginizi ve katılımlarınızı bekliyoruz.

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos