Neler yeni

"Anaokulu Öğretmenlerinin İş Memnuniyeti" Anketi

Arkadaşlar merhaba.

Ben İstanbul Teknik Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Bitirme tezim kapsamında "Anaokulu Öğretmenlerinin İş Memnuniyeti"ni araştırıyorum. Bunun için bir anket hazırladım ve çalışmanın güvenilir sonuç vermesi açısından çok sayıda kişiye ulaşmam gerekiyor. 15 dakikanızı ayırarak anketi çözerseniz ve çevrenizdeki öğretmen arkadaşlarınıza da iletirseniz çok memnun olurum. Anketin linki şu şekilde:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHdmWElJVUlVNG1JQjQyQWdtZkxYdkE6MQ

Şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar hepinize..

başarılar dilerim arkadaşım anket sonuçlarını bizimle paylaşır mısın? sonuçları merak ediyorum:)

başarılar dilerim arkadaşım anket sonuçlarını bizimle paylaşır mısın? sonuçları merak ediyorum:)
Ben de çok merak ediyorum gerçekten! Anaokuluna gitmedim, anaokullarıyla pek bi bağlantım yok, ama tezimin uygulama alanı ana okullarını seçtim, sanırım anaokullarını seviyorum :]

Tezin sonuçlarını burdan da paylaşıcam inşAllah. Ama analize başlamak için önce yeterli sayıda kişiye anketi doldurtmam gerekiyo. Arkadaşlar anketi doldurun lütfen, nolur, daha ne diyeyim:] Çevremde anaokulu öğretmeni yok çok fazla, forumlardan ulaşmaya çalışıyorum şu an, siz de bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Doldurdum gönderdim. Başarılar dilerim.
Teşekkürler:)
teşekkürler..

sanırım hedeflediğim sayıya ulaşamazsam tezimi bitiremiycem, haziranda mezun olmak istiyorum, bu mesajı okuyan herkes şu anketi dolduruverse hemen ne güzel olur :]

siz de bitirme için endüstri mühendisleriyle ilgili bi anket yaparsanız söz ben de onu doldururum, doldurturum :]

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos