Neler yeni

AÖF Okul Öncesi 3.Sınıf Öğrencilerinin Paylaşım Başlığı (11-12 Öğretim Yılı )

essin

Yeni Üye
herkese çok çok geçmiş olsun öncelikle arkadaşlar... umarım herkes için hayırlı olur diyerek duyduğum bir şeyi paylaşmak istiyorum. Bizim 1sınıftan aldığımız dersler eğitim bilimine giriş ve okul öncesi eğitime giriş dersleri bunlar intibak dersi sayılıyormuş ayrıca kaldığı zaman sonraki güz döneminde veremiyormuşuz bu dersi ve dönemin uzamasına sebep oluyormuş. açıköğrtm koordinatörlerinide arıcam zaten ama sizede bi sormak istedim. Bilgisi olan varssa paylaşssın lütfenn :(

herkese çok çok geçmiş olsun öncelikle arkadaşlar... umarım herkes için hayırlı olur diyerek duyduğum bir şeyi paylaşmak istiyorum. Bizim 1sınıftan aldığımız dersler eğitim bilimine giriş ve okul öncesi eğitime giriş dersleri bunlar intibak dersi sayılıyormuş ayrıca kaldığı zaman sonraki güz döneminde veremiyormuşuz bu dersi ve dönemin uzamasına sebep oluyormuş. açıköğrtm koordinatörlerinide arıcam zaten ama sizede bi sormak istedim. Bilgisi olan varssa paylaşssın lütfenn :(
bende böylebirşey duymuştum ama olacağını sanmıyorum açıkçası düşünsene eğitim ve okul öncesi dışındaki dersler 70 80 lerde sadece onlar düşük olduğu için kalıyoruz çok saçma böyle birşey olsaydı bence bilgilendirirlerdi

essin

Yeni Üye
arayıp sorucam bencede saçma ama okadar saçma sapan işler varki böle bişi yapsalarda okadar saçmalığın arasında sırıtmaz yani :( bişiler öğrenirsem burayada bilgi veririm

nağme

Yeni Üye
eğer bu dönemde kaldığınız dersiniz olursa o dersi seneye güz döneminde yeniden alacaksınız[/QUO

örneğin benim kaldığım ders atatürk ilke ve inkilap tarihi 1 bu desin 2 si de bahar döneminde olacak o zaman notu yükseltip geçemeyecek miyim bu kredili sistem o kadar karışık ki
geçen yıl hresey ne kadar kolaydı ayrıca bütte yok ne yapacam ben umutsuz vaka:(:(

nağme

Yeni Üye
ben suan 2 deyim fakat 3 sınıftanda 5 tane ders aldım bu derslerde mi 2 sınıfla bir hesaplanacak yoksa ayrılıp seneye göreceğim derslerle mi hesaplanacak bilgisi olan paylaşsın lütfen

nağme

Yeni Üye
tesekkür ederim burcu hocam sizde olmasanız beni aydınlatacak kimse yok kime sorsam bilgim yok diyor

nağme

Yeni Üye
üst sınıflardan ders alarak okulu erken bitirme avantajı oluyormu acaba eğer yoksa boşuna kendimi sıkıntıya sokmayayım

üst sınıflardan ders alarak okulu erken bitirme avantajı oluyormu acaba eğer yoksa boşuna kendimi sıkıntıya sokmayayım
üstten ders alabilirsiniz ancak enfazla 15 kredilik bu erken bitirmenizi malesef sağlamaz çünkü toplamda 30 krediler sadece maddi (harç)ve manevi yük sağlar

nağme

Yeni Üye
ben suan 2 deyim 3 ten 15 kredilik ders aldım geriye sadece 3. sınıfın 15 kredisi kaldı.Bir dönemde 45 krediye kadar ders alabildiğimize göre seneye 4. sınıfın bütün ders lerini (30 kredi yapıyo) alamıyormuyum

nağme

Yeni Üye
insallah öyledir en azından çektiğim sıkıntı bosa gitmemiş olur.peki birsey daha soracağım 4 sınıfta görülen stajı da 3 te görebilirmiyim acaba

nağme

Yeni Üye
o zaman erken bitirmede olmuyo demektir.bende sadece kendi sınıfımın derslerini alırım. dediğiniz gibi hem maddi hem manevi külfet oluyo üst sınıftan ders almak

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos