Neler yeni

Aylık kazanım değerlendirme formu arıyorum

naime

Yeni Üye
Merhabalar elinizde aylık kazanım değerlendirme formu(Ek1)varsa sitenize yüklemeniz mümkünmüdür?

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Merhabalar elinizde aylık kazanım değerlendirme formu(Ek1)varsa sitenize yüklemeniz mümkünmüdür?
ÖĞRETMENİM; KAZANIM DEĞERLENDİRME FORMU AYLIK DEĞİLDİR. DÖNEM SONLARINDA DOLDURULUP, BUNA GÖRE GELİŞİM RAPORLARI HAZIRLANIR. BİLGİNİZE...

lale45

Yeni Üye
kazanım değerlendirme formlarını bu yıl gelen müfettişler benden de aylık doldurmamı istediler.. dediğiniz gbi dönem sonunda dolacak bir formu kabul etmediklerini söylediler.

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
kazanım değerlendirme formlarını bu yıl gelen müfettişler benden de aylık doldurmamı istediler.. dediğiniz gbi dönem sonunda dolacak bir formu kabul etmediklerini söylediler.
Öğretmenim; Müfettişler sizlerin okul öncesi program kitabına olan hakimiyetinizi, bilgi donanımızı deniyorlar. Siz doğru bildiğinizin arkasında durup, Okul Öncesi Eğitim Program Kitabı s.97 'de aynen şu ifadenin olduğunu söyleyebilmelisiniz.

''Her dönem sonunda her bir çocuk için 'Kazanım değerlendirme Formu'' doldurulur.'' demektedir. Ben bunun öngördüğü biçimde gözlemlerimi yapıp, programın öngördüğü biçimde gerekli formları dolduruyorum, demeniz en doğrusudur.

Başarılar dilerim.

esmaaaa

Yeni Üye
MERHABA
ben ucretlı olarak calışıyorum ve ilk deneyimim :)
yıl sonunda hazırlamam gereken evraklar neler? yardımcı olursanız sevirim :))

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
MERHABA
ben ucretlı olarak calışıyorum ve ilk deneyimim :)
yıl sonunda hazırlamam gereken evraklar neler? yardımcı olursanız sevirim :))

Aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

//www.onceokuloncesi.com/y-l-sonu-cal-malar-hakk-nda-t38615.html

Not: İsteklerinizi ilgili bölüme konu olarak açınız.
Konu açmadan önce ''arama'' yapınız.

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos