Neler yeni

Cd ve Rulo dan Kalemlik

Hocam çok güzel olmuş .ocukların ellerine sağlık... Ben o etkinliği yaptırsam da öyle güzel süsletemem. Kütük gibi bir şey olur herhalde... :)

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
Hocam çok güzel olmuş .ocukların ellerine sağlık... Ben o etkinliği yaptırsam da öyle güzel süsletemem. Kütük gibi bir şey olur herhalde... :)

kendinize haksızlık ediyorsunuz öğretmenim :)

itiraf etmek gerekirse bende oluklu mukavvadan uçak konusunda sınıfta kalabilirim :)

Çocuklarıım adına teşekkür ederim..

kendinize haksızlık ediyorsunuz öğretmenim :)

itiraf etmek gerekirse bende oluklu mukavvadan uçak konusunda sınıfta kalabilirim :)

Çocuklarıım adına teşekkür ederim..
Yok hocam haksızlık etmiyorum ne kendime ne başkasına... Ama her insanın becerikli ve beceriksiz olduğu şeyler vardır. Ve ben etkinlikleri süsletme konusunda çooook beceriksizim. :) Ben süslemelerinde rehberlik edemediğim için çocuklar da süsleme konusunda çok kötüler. :)

Not: Zaten o yüzden etkinliklerimiz süssüz ve sadedir farkettiyseniz. :p

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
Yok hocam haksızlık etmiyorum ne kendime ne başkasına... Ama her insanın becerikli ve beceriksiz olduğu şeyler vardır. Ve ben etkinlikleri süsletme konusunda çooook beceriksizim. :) Ben süslemelerinde rehberlik edemediğim için çocuklar da süsleme konusunda çok kötüler. :)

Not: Zaten o yüzden etkinliklerimiz süssüz ve sadedir farkettiyseniz. :p
birçok okul öncesi öğretmeni yapılan çalışmanın görüntüsünün güzel olmasını istiyor.

( ben de dahil olmak üzere :) )

ama hepimiz için en önemli olan nokta çocukların gelişimlerine hitap etmesi

öyle değilmi

varsın sizinkilerde süssüz ve sade olsun önemli olan amacınıza ulaşmanız :)

birçok okul öncesi öğretmeni yapılan çalışmanın görüntüsünün güzel olmasını istiyor.

( ben de dahil olmak üzere :) )

ama hepimiz için en önemli olan nokta çocukların gelişimlerine hitap etmesi

öyle değilmi

varsın sizinkilerde süssüz ve sade olsun önemli olan amacınıza ulaşmanız :)
Hocam valla ben etkinlikleri ikiye ayırıyorum. Normal etkinliklerde daha çok gelişimleri desteklensin istiyorum. (Kesme yırtma yapıştırma serbest resim vs.) Ve onlara hiç karışmıyorum. 3 boyutlu etkinliklerde ise bence önemli olan güzel görünmesi. Onlara bazen karışıyorum. (Fakat mümkün olduğunca az karışarak yine her şeyi çocukların yapması için uğraşıyorum)

Süs gerekli aslında ama erkek ne anlar süslemekten... :)

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos