Neler yeni

Duvarımız Deniz Altı :)

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
Hem Liseden Sınıf Arkadaşım Hem Sevgili Zümrem Melek Öğretmen ile Birlikte uzun zaman uğraştığımız
duvarımız
diğer zümrelerimiz Şadiye Ve Kader Öğretmeninde çorbada tuzu bulundu :)

kız erkek lavabolarımızın ortasında kalan duvarı renklendirmek amacıyla başladığımız koridor duvarımız :)

bakalım stajerimiz Damla nın adım adım resmettiği duvarımız beğenilecekmi :)

Resimler çok güzel emeğinize sağlık.Böyle resimler çok güzel duruyor harikasınız Hacer Hocam.

Kullandığınız boya yağlı boya mı ve resimleri duvara kendiniz mi çizdiniz yoksa projeksiyonla yansıtarak mı?

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
Resimler çok güzel emeğinize sağlık.Böyle resimler çok güzel duruyor harikasınız Hacer Hocam.

Kullandığınız boya yağlı boya mı ve resimleri duvara kendiniz mi çizdiniz yoksa projeksiyonla yansıtarak mı?
Öğretmenim ; yağlı boya ile değil plastik boya ile boyadık sadece deniz rengi olan mavinin icine bir miktar tiner karıştırdık herkesten yağlı boya gibi göründüğü hakkında yorum alıyoruz.

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Öğretmenim ; yağlı boya ile değil plastik boya ile boyadık sadece deniz rengi olan mavinin icine bir miktar tiner karıştırdık herkesten yağlı boya gibi göründüğü hakkında yorum alıyoruz.
Tiner ve su bazlı plastik boya... İlginç gerçekten. Bu ikisini karşıtırmayı hiç denemedim. Figürlerin kenarları beyaz kaldığını fark edince neden önce denizi boyamadılar acaba, diye de düşündüm.

Tekrar emeklerinize sağlık. Çok çok başarılı. Hiç çizmeden ve tasarım yapmadan ben yapamazdım.:)

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
Tiner ve su bazlı plastik boya... İlginç gerçekten. Bu ikisini karşıtırmayı hiç denemedim. Figürlerin kenarları beyaz kaldığını fark edince neden önce denizi boyamadılar acaba, diye de düşündüm.

Tekrar emeklerinize sağlık. Çok çok başarılı. Hiç çizmeden ve tasarım yapmadan ben yapamazdım.:)
Yıllarını mesleğime vermiş bir öğretmenden bu yorumları duymak gerçekten çok güzel teşekkür ederiz.

balıkların kenarlarına siyah çerçeve çekmek için mavi boyanırken boş bırakıldı. (siyah çerçeve projemizi daha ilgi çekici hale getirdi.)
öncesinde maviyi boyasaydık üzerine balıkları boyarken sıkıntı yaşarız diye düşünüp önce ayrıntıyı sonra denizi boyadıkk.
Tinerde plastik boyayı yumuşak kıvama getirdi..

Son resimlere dikkatle bakarsanız beyazlıklar kapanmıştır öğretmenim..

bu çalışmaya Melek öğretmenle birlikte şubatta başlamıştık ama yavaş yavaş ilerliyorduk önce ne çizeceğiz ne yaparız tam olarak nereleri kullanırız derken son haftalarda sergimize protokolun geleceği kesinleşince yarım halde olması hoş olmayacak endişesiyle tamamlamak için tüm öğleden sonralarıda okulda kaldık.. bu son 3 günlük çalışmamızda diğer zümrelerimizinde emeği geçti.

hayatımda ilk kez duvara bişeyler çizip boyadım bizim için çok eğlenceli keyifli bir çalışma oldu

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Hayatta her şeyin bir ilki vardır.:)

Ancak yetenek olmasaydı bu işlemler gerçekleşemezdi. Tekrar kutlarım.

ellerinize sağlık canım,süper ötesi olmus,bayıldım..

ekipçe bir ara bizim okulumuzada bekleriz sizleri :)):D:)):D

ecrin58

Yeni Üye
çok güzel olmuş ellerinize sağlık bende bu sene sınıfımı boyatacağım eski rengi sarı ve yeşildi şimdi pembe yapmak istiyrum bide masa ve sandalye almamız derekiyor nasıl bişey alsak arkadaşlar fikir verebilirmisiniz yuvarlak masamı kara masamı daha ii olur

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos