Neler yeni

Evimin kapılarını size ; yalnızca size açıyorum... :)

Bir yıldır evimin bir odasında biriktirdiğim ve ikinci dönemde kullanmayı planladığım 300e yakın meyve suyu kutusu , 150 civarı şişe , 15-16 tane yumurta kolisi , 13-15 tane askı , koliler , plastik kutulur ve daha birçok materyalden oluşan artık materyal köşem. :)

Not: Biriktirme konusunda kimseden yardım almadım. Kendim aldım , kendim yedim içtim , kendim götüreceğim... :)

Not 2: Meyve suyu kutularıyla -eğer yeterse- kale şeklinde bir oyun evi yaptırmayı planlıyorum. Yetmezse de yine kale şeklinde bir kapı süsü yaptıracağım. :)

İnanın hocam bizde öyleyiz bizim yediğimiz içtiğimiz yetmiyor etraftan da istiyoruz alışveriş merkezlerinden de öyle.hatta yurt dışına çıkmıştım geçen yıl oradan bir valiz dolusu şişe getirdim sağolsun herkes birşeyler getiriyor artık öğrendiler

Hehehehe ben çok yediğim ve içtiğim için benimkiler bile yetiyor. :D Gerçi çocuklar da sağolsun getiriyorlar az biraz. İlerde olur da tekrar merkez okula tayin olursam velilerden isteyeceğim bolca. :D

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
mustafa hocam :komik:

Maaaşaallllaaaah subhanalllahhh diyorum size

takviyesiz bu kadar

Afiyet olsun :komik: ne diyelim :)

Çöpçü olduk çıktık vallahi ben evde bişey bırakmıyorum artık okulun deposu bu halde bizimde geçenlerde depo değişikliği yaptık hademeler ve veliler bir süre baktı sadece :komik:

Sonra mı :komik:

hepsini taşıdılar :komik:

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos