Neler yeni

Geleceğin Sesleri Ekim Ayı Günlük Etkinlik Planı (Yeni Programa Göre Düzenlendi)

Katılım
8 Ocak 2013
Mesajlar
203
Beğeniler
1
#1
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Eylül ayında Günlük planlarımızı yayınlamıştık. Yayınladığımız bu planları 10.000in üzerinde öğretmen arkadaşımız indirdi. Türkiyede 55.000 okul öncesi öğretmeni olduğuna göre Türkiyedeki okul öncesi öğretmenlerinin yaklaşık %20si yani her 5 kişiden 1 kişi bizim planlarımıza erişti.


Planımızı indiren arkadaşlarımızın bu kadar çok olması tabii ki bize gurur veriyor. Fakat diğer yandan bizi daha fazla çalışmaya ve planımızı daha güzel yapmaya zorluyor. Bu sebeple planlarımız üzerinde daha fazla çalışıyoruz.

Ekim ayı planlarımıza gelince... Birkaç değişiklik ve ekleme yaptık...

1: Planlarımızın değerlendirme kısmını yeni programa uygun hale getirdik. Çocuğu değerlendirme ve çocukların planı ve günü değerlendirmesini hazırladık. Öğretmenin planı değerlendirmesi ve öğretmenin kendini değerlendirmesi kısımlarını ise sizlerin doldurması için boş bıraktık.


2: Bazı müfettişlerin günlük planı yapış biçimimizi beğenmeyip başınızı ağrıtmasını önlemek için Günlük planımızı etkinliklere bölerek Günlük etkinlik planı haline çevirdik.3: Eylül ayında bazı arkadaşlarımızın yaşadıkları sıkıntılar sebebiyle Ekim ayı planlarımızın uzantısı .rar değil .exe olacaktır. Yani indirdiğiniz dosyaya çift tıklayıp "çıkart" düğmesini basmanız planı kurmanız için yeterli olacaktır.

4: Planları çıkarttığınızda planların kısayolları masaüstünüze otomatik olarak gelecektir. Planlara ulaşmanız kolaylaşacaktır. Masaüstüne gelecek kısayollar Günlük akış , Günlük etkinlik planı , Aylık plan , Web sitemiz.

5: Planımızın içindeki etkinliklere , videolara , mp3 ve danslara daha fazla önem vererek planımızı zenginleştirdik.

6: Planımızda sanat etkinliklerine biraz daha ağırlık vererek günde yapılacak sanat etkinliği ortalamasını 2 sanat etkinliğine çıkardık.

7: Bunun haricinde planımızda aynı Eylül ayında olduğu gibi hiçbir kitap , çalışma sayfası , araştırma yapmanıza gerek kalmadan her şeye planımız üzerinden ulaşabileceksiniz.2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Ekim Ayı Günlük Etkinlik Planlarını Aşağıdaki Linkten İndirebilirsiniz:


GELECE??N SESLER? EK?M AYI …exe (246,30 MB) - uploaded.net


Eğer Yukarıdaki Link Çalışmıyor Ya Da Silinmişse Bloğumuzdan İndirebilirsiniz. Ayrıca Planımızın Diğer Aylarını Da Aşağıdaki Linkten İndirebilirsiniz:

oKuL öNCeSi GeLeCeĞiN SeSi
 

Forum istatistikleri

Konular
18,846
Mesajlar
30,299
Kullanıcılar
27,852
Son üye
Mfbos
×