Neler yeni

Her hafta bir Kitap !

Dizi izlemek yerine Kitap okuma kampanyası yapılması taraftarıyım. Kitap okuma kültürümüz gittikçe gözlemlerime göre geriye gitmekte. Her hafta bir Kitap diyorum ...

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Her hafta bir kitap okuma fikri harika. Ayda bir kitap okusak, ona da razıyım.:)

okuduğumuz kitapları aslında burda paylaşabiliriz yada okumak istediklerimizi :) desteğiniz için teşekkür ederim ..

Meltem Hoca

Kayıtlı Üye
Olur, güzel paylaşımlar olur hem de. Benim şu an okuduğum kitap "Bir Ömürdür Seni Bekliyorum-Fabio Volo", bugün öğleden sonra bitecek :) Sırada bekleyen 20 yeni kitap arasından seçim yapacağım için, seçince buraya yazarım başladığım kitabı :)

Cemile Öğretmen

Kayıtlı Üye
Her hafta bir kitap okuyamıyorum ama başladığımı yavaş yavaş bitiriyorum. Okuduğum bir kitap oluyor mutlaka.
Son bitirdiğim kitap "Desiree - Annemarie Selinko".
Başladığım okuduğum kitap "Se Zen - Teoman Hekimoğlu".

şuan derslerimle yakından ilgili olan eserler okuyorum.
kısıtlı bir zamanım olduğundan 1 kitabı 1 haftada bitiremiyorum ders çalışmak zorundayım çünkü.. şuan kutadgu bilig yusuf has hacip okuyorum. :)

Seda_

Yeni Üye
Fazla yoğunluktan ben okuyamıyorum şu sıralar maalesef :(
Yaz gelse her hafta değil her günde her iki günde kitap okuyabilirim, okuyorumda. Ama şartlar şartlar şartlar :(
Bahane belki okumak isteyen okur ama yapamıyorum, bırakamıyorum sonra kitabı elime alınca hep daha fazlasını okumak istiyorum merak ediyorum. Bütün işler, dersler aksıyor :(

Meltem Hoca

Kayıtlı Üye
Bu öğlen Bir Ömürdür Seni Bekliyorum-Fabio Volo bitti. Desiree - Annemarie Selinko' ya başlıyorum :)

AYTENO

Yeni Üye
bende Elif Şafak İskenderi okuyorum üç hafta oldu az kaldı bitecek.Üç çocuk ,okul, ev işleri derken ancak iki üç haftada bitirebiliyorum fırsat buldukça okumaya çalışıyorum.Çünkü okumayı çok seviyorum.

Bende bazen ağır okusamda elimde mutlaka bir kitabım oluyor.Şu anda Kimya Hatun'u okuyorum.Aşkın Gözyaşları serisinin üçüncüsü.

bu iki gün içerisinde canan tan ın pirayesi ve mehmed uzun un kader kuyusunu bitirdim
bugünlerde kitapçıma gidersem yine mehmed uzun un aşk gibi aydınlık-ölüm gibi karanlık kitabını alacağım

Handan Gökçek - Ah Mana Mu kitabını bitirdim.

1924 yılındaki mübadele yıllarını, insanların yaşadıklarını anlatan bir roman.

harlen comen asla vazgeçme yi bitrdim. çoktandır okumak istediğim oğuz atayın tutunamayanlar eserini tekrar okumaya başladım sanırım bitmesi uzun sürecek..

Meltem Hoca

Kayıtlı Üye
Son okuduğum kitap Desiree-Annemarie Selinko.
Kitabı bugün bitirdim, istisnasız okuduğum en güzel tarihi romanlardan. Fransız ve biraz da İsveç tarihinden oldukça ilginç ayrıntılar, bilgiler, çok güzel bir kurguyla sunulmuş. İnsan hem merak ediyor bir an öncebitsin istiyor, hem de hiç bitmesin istiyor.
Başladığım kitap ise Lale Virüsü-Danielle Hermans.

Öğrenmenin Büyüsü - Hüseyin Öztürk

Öğrenciler için daha kolay ve kalıcı öğrenme yöntemleri.
Çoklu zeka uygulamaları ve örnek hikayeleriyle severek okuduğum bir kitap oldu.
Öğrenmeyi öğreten bu kitap, insanda tekrar okuma isteği bırakıyor.
Tavsiye ederim.:)

Meltem Hoca

Kayıtlı Üye
Dün LALE VİRÜSÜ, bugün SE ZEN' i bitirdim.
Merak edenler için ikisi de KİTAP TANITIM BÖLÜMÜ' müzde var, ikisi de PUPA YAYINLARI' ndan.

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos