Neler yeni

Heyecanlı Bir Öğretmenim:))

tabii bu heyecan telaslanmak anlamında degıl. her sabah okula geldıgımde, cocukları gordugumde, sınıfıma şöyle bir baktıgımda tebessum ettırıyor bu heyecan bana. huzur verıyor. cocuklara katabıldıgım her nokta benı mutlu edıyor. bıraz disiplinli sayılırım ama bu dısıplın cocukların bilişsel yapılarından cok sosyal yapılarına işliyor. burdan yola cıkarsak en onem verdıgım konu; saglam karakterli cocuklar yetiştirebilmek.
tekduzelıge karsıyım, yaratıcı olmaları ıcın elımden gelen ne varsa yapmaya calısırım.
aslında her seyı gectım, ben cocukları coook sevıyorum, en onemlısı de bu herhalde:))

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Öğretmenim bu heyecanınız emin olun hiç bitmeyecek.

Okulun ilk günü, son günü...

Hiç mi hiç fark etmiyor.

Bütün öğretmenlerimizin ve öğretmen adaylarımızın her yeni gün sizin duyduğunuz sevgi ve heyecanla sınıflarına girmelerini diliyorum.:)

Bu guzel dilekleriniz icin cok tesekkur ederim ogretmenim.
Umarim her zaman bu sevgiye sahip olanlar bu meslegin basina gecer. Sevgi olmazsa olmaz tek duygu sanirim bu meslek icin.
Insallh bu heyecan hic bitmez. Cunku nasil bir sknti olursa olsun cozumleniyor bu sekilde.

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Bu guzel dilekleriniz icin cok tesekkur ederim ogretmenim.
Umarim her zaman bu sevgiye sahip olanlar bu meslegin basina gecer. Sevgi olmazsa olmaz tek duygu sanirim bu meslek icin.
Insallh bu heyecan hic bitmez. Cunku nasil bir sknti olursa olsun cozumleniyor bu sekilde.
aynen öğretmenim. Hep karşınıza sizinle aynı düşünceyi paylaşan öğretmenlerin çıkmasını dilerim. Ama zaman geçtikçe göreceksiniz ki içinde çalışma hevesi olmayan kişiler (ki bunlar genelde çenesi kuvvetli, icraatı olmayan kişliktekiler oluyorlar ) sizin şevkinizi kırmaya, hatta sizin çalışmanızı çok iyi bilen velilerinize bile kötülemeye çalışıp ikna bile etmeyi başarabiliyorlar.

Bakın bir mesajınız içimi dökmeme neden oldu.:031:

Emel Öğretmenim sizin gibi paylaşmayı seven,tecrübe ve bilgilerini esirgemeyen birine yapılır mı ;üzüldüm :038:

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Emel Öğretmenim sizin gibi paylaşmayı seven,tecrübe ve bilgilerini esirgemeyen birine yapılır mı ;üzüldüm :038:
Öğretmenim, her zaman meyve veren ağaç taşlanır. Sen çalışmayı seversin, öbürü çalışmak istemezse, çıngar çıkartacak mazeretler hep hazırdır.:035:

adamı böyle ortadan çatlatıp, emekli oldururlar.

Emel Öğretmenim burada da büyük çocuklarınız var :) .Öğretmenlere,stajyerlere,velilere buradan çok ,çok,çok................yardımlarınız olduğu düşüncesindeyim :) şahsım adına tekrar teşekkür ederim bilgi birikimleriniz için :)

emel ogretmenım sıze o kadar cok hak verıyorum kı. bazı kısıler kaytarma ve en hafıf sekılde gunu gecırme derdınde. sızın gıbı calısma sevkı olan kısılerı de yıldırdılarsa dıyecek soz bulamıyorum. kesınlıkle kendınızı gerı cekmeyın. sızın deneyımlerınıze ve gudulemenıze ıhtıyacımız var.

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
emel ogretmenım sıze o kadar cok hak verıyorum kı. bazı kısıler kaytarma ve en hafıf sekılde gunu gecırme derdınde. sızın gıbı calısma sevkı olan kısılerı de yıldırdılarsa dıyecek soz bulamıyorum. kesınlıkle kendınızı gerı cekmeyın. sızın deneyımlerınıze ve gudulemenıze ıhtıyacımız var.
Çoktan havlu attım öğretmenim. Yoksa sayesinde sağlığımdan olacaktım.

En büyük üzüntüm çocuklara sarılamamam. Onun da çözümünü buldum. Arada okulun dağılış saatinde okula gidip eski bütün öğrencilerimi kucaklıyor, avunuyorum.

Etkinlik yapmak, problemlere çözüm üretmek, velilere rehber olmak gibi işleri yapamıyorum ama sanal ortam da olsa faydalı olabilmek güzel bir duygu.:)

evet ogretmenım emeklı oldugunuzu bılıyorum ama sanal ortamda da olsa ugrasmanız bızlere, dolaylı olarak da velılere ve cocuklara yararlı olacaktır. bu yuzden ıhtıyacımız var sıze ve sızın gıbı meslegını seven ogretmenlere;)

siz bizim için veli nimetsiniz emel ögretmenımm.
benım gıbı ıse yenı baslayan tecrubesız öğretmenlere cooook fayyydalı veee cok degerlı bı kaynaksınızzzz. yaptıgınız seyler önemsenmeyecek kadar kucuk seyler degıl aksıne cook buyuk seylerrr.yaptıgınız hersey ıcın coook tesekkur ederımmm ıyıkııı varsınızzzz:)

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos