Neler yeni

İstiklal Marşı 10 Kıta

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
Her ay öğrencilerime varolan değerlerimizi öğrenmeleri adına bir konu veriyorum ve bu konuda sebat eden sorumluluğunu yerine getiren öğrencilerime ay sonunda teşekkür belgesi veriyordum
2.Dönem başında çocuklarıma İstiklal Marşımızın öneminden kimin yazdığından bahsetmiştim 1 ay içinde marşımızın 10 kıtasını ezberleyebilen öğrencilerime madalya :aaa: sözü verdim

ve dün yani 12.03.2012 de vaadimi yerine getirdim tüm okulun önünde 4 öğrencim gururlarım İstiklal Marşımızın 10 kıtasını ezbere okudu ve öğretmenlerinden hakettiklerini aldı

ilerleyen günlerde okuyuşlarıını video olarak ta yükleyeceğim şimdilik fotoğraflarını yüklüyorum :dft010:

(Erkek öğrencilerim ikiside su çiçeği geçiyorlar )

Ömer Faruk' a Beyza' ya Buse' ye ve Turgay'a bana bu gururu yaşattıkları için teşekkür ediyorum

Tebrikler Hacer öğretmenim Çocukları da sizi de kutlarım çok güzel bir çalışma:)Ben de 23 nisan için ezberletiyorum ama yeni başladık daha:)

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
Tebrikler Hacer öğretmenim Çocukları da sizi de kutlarım çok güzel bir çalışma:)Ben de 23 nisan için ezberletiyorum ama yeni başladık daha:)
öğretmenim sebat ama ezberliyorlar emin olun :)
okuyan öğrencilerimin hepsi bu hafta su çiçeği geçiriyor gelecek hafta başı okula gelsinler video ya çekip ekleyeceğim siteye :)

Bende mi 23 Nisan için ezberletsem.Çok hoşuma gitti.Ağır geleceğini düşündüğüm için pek girişmiyordum bu işe.Ama oratoryo gibi olabilir.Bu siteyi seviyorum ben ya.Hergün yeni bir şey öğreniyorum. :)

öğretmenim sebat ama ezberliyorlar emin olun :)
okuyan öğrencilerimin hepsi bu hafta su çiçeği geçiriyor gelecek hafta başı okula gelsinler video ya çekip ekleyeceğim siteye :)
İnşallah öğretmenim ya şu an yeni başladığımız için çok zorlanıyoruz ama istekliler olacak inşallah:) tek sorunum yaş grubum karma 4,5,6 yaşa göre ayarladım inşallah biz de başarırız ve videoları ekleriz. Geçmiş olsun Paylaşımınızı bekliyoruz çocuklarıma da izletirim iyi olur:)

Bende mi 23 Nisan için ezberletsem.Çok hoşuma gitti.Ağır geleceğini düşündüğüm için pek girişmiyordum bu işe.Ama oratoryo gibi olabilir.Bu siteyi seviyorum ben ya.Hergün yeni bir şey öğreniyorum. :)
Ben de öyle düşünmüştüm öğretmenim ama başlayınca oluyor:)Evet bu site süper ya nerdeyse tüm zamanım burada geçiyor:)

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos