Neler yeni

kimse yaz stajı yapmadı mı yardım!!

ben 1. sınıfı yeni bitirdim ön lisans öğrencisiyim ve yaz stajımı tamamladım bizden staj gözlem formu istenmekte fakat ne yazacağım hakkında hiç bir bilgi bulamadım sitede önce okul öncesinde de bu konuu hakkında soru var fakat cavap yok lütfen yardım edin eminim benim gibi bir çok arkadaşta bilmiyordur ayrıca biz tam gün çalıştık ve staj dosyamı ne kadar dogru doldurdum bilemiyorum bu konu hakkında bilgisi olanda varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler...

staj gozlem formu sadece cocukları gozlemledıklerını yazacaksın.dosyanada o gunun tarıhını yazıp o gun içinde ne yaptıgını adını soyadınıo gunun etkınlık foto çek ıstersen onu koy

ben 1. sınıfı yeni bitirdim ön lisans öğrencisiyim ve yaz stajımı tamamladım bizden staj gözlem formu istenmekte fakat ne yazacağım hakkında hiç bir bilgi bulamadım sitede önce okul öncesinde de bu konuu hakkında soru var fakat cavap yok lütfen yardım edin eminim benim gibi bir çok arkadaşta bilmiyordur ayrıca biz tam gün çalıştık ve staj dosyamı ne kadar dogru doldurdum bilemiyorum bu konu hakkında bilgisi olanda varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler...
Öncelikle başarılı bir stajınız olmuştur dileğiyle...

Staj Raporları teslim dosyanızda ; Okul Fiziki gözlem formu, Öğretmen bilgi ve Gözlem Formu, Sınıf bilgi ve Gözlem formu, Uygulama yapılmış Günlük planlar, Staj dönemi boyunca ele alınan amaç-kazanım çizelgeniz, staj dönemi boyunca kazanım hedeflediğiniz kavramlar ve olgular çizelgesi, staj dönemi boyunca gözlemlediğiniz anektod formları Ve o süreçte gelişim formları olması gerekir.
1) Okul-Sınıf Fiziki Özellikler formu: Okulun yeri şehre göre durumu, kaç sınıflı, lavaboları, odaları, müdür-müdür yardımcısı-memurlar-öğretmenler tanıtımları içerir.

2) Günlük planlarınızın Uygulama öğretmeninizce imzasıbulunan bir örneği ya da orjinal hali
3)gelişim raporları
4)anektod formları

Yukarıda belirtilmiş bir dosyanın güzel bir şekilde hazırlanması başarılı bir staj sürecini ifade eder.

Saygılarımla...

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos