Neler yeni

morpa

eylem

Yeni Üye
2012 -2013 48 ay ve üzeri morpanın günlük planları olan varmı arkadaşlar

AYTENO

Yeni Üye
internetiniz varsa hocam.morpanın sitesine girin.okulöncesi bölümünü tıklayın.orda morpanın hem bütün planlarına hemde ücretsiz okulöncesi çocuklar için hazılanmış eğitim portalına ulaşabilirsiniz.öğretmenler için ücretsiz üyelik var.Okulda internetiniz varsa eğitici portalı okulda öğrencilerinize kullanabilirsiniz.

eylem

Yeni Üye
internetiniz varsa hocam.morpanın sitesine girin.okulöncesi bölümünü tıklayın.orda morpanın hem bütün planlarına hemde ücretsiz okulöncesi çocuklar için hazılanmış eğitim portalına ulaşabilirsiniz.öğretmenler için ücretsiz üyelik var.Okulda internetiniz varsa eğitici portalı okulda öğrencilerinize kullanabilirsiniz.
hocam ben aylar önce üyeliğimi yaptım öğretmen kartımın fotokopisini faksladım fakat giriş yapmak istediğimde hala öğretmen kartının fotokopisini fakslamanız gerekiyor diye uyarı veriyor bu nedenle ne giriş yapabiliyorum nede planları indirebiliyorum bu nedenle sizlerden yardım istedim. yardım etme çabanızdan dolayı çok teşekkür ederim iyi bir eğitim yılı diliyorum.

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos