Neler yeni

Saçını ya da o gün giydiği kıyafetini beğendiğiniz bir çocuğa bunu söyler misiniz?

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Saçını ya da o gün giydiği kıyafetini beğendiğiniz bir çocuğa '' bugün saçın çok güzel olmuş, sana çok yakışmış / çok güzel olmuşsun / elbiseni çok beğendim'', gibi sözcükler söyler misiniz?

Gülçin Hoca

Kayıtlı Üye
o an sadece o kişiye söylediysem oyun oynarken ya da etkinlik yaparken diğer öğrencilerimede sürekli yakışıklı oğlum ahmet güzel kızım ayşe diye hitap ederim hepsinin gönlünü alıyorum genel olarak :)

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
o an sadece o kişiye söylediysem oyun oynarken ya da etkinlik yaparken diğer öğrencilerimede sürekli yakışıklı oğlum ahmet güzel kızım ayşe diye hitap ederim hepsinin gönlünü alıyorum genel olarak :)
Yoksa olay çıkar.:005:

Eve kadar yansıyabilir.:)

Öğretmenim benim saçımı beğenmedi. Bana da onun elbisesinden al.:(

Gülçin Hoca

Kayıtlı Üye
Evet emel öğretmenim bu konular biraz hassas ne kadar dikkat etsek de bazen arada unutuyoruz ama duygularımızı beğenilerimizi dile getirmesek de olmuyor :)

Selma Hoca

Kayıtlı Üye
zaten çocuk yeni bişey giydiği zaman gözünün içine bakıyor görsün diye, hatta bazıları kapıdan giresiye söylüyor:) Çok güzel olmuşsun güle güle giy diyorum:)

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
Bu yıl kız öğrencilerim erkeklerden biraz fazla ve sürekli birbirleriyle saç ve kıyafet açısından rekabet içerisindeler biri bi gün kot etek giydiyse ertesi gün hepsi kot etekli oluyor :D :D

ben bu tarz iltifatları yanyana geldiğimiz bir anda kulağına fısıldayarak her zamanki gibi çok güzel olmuşsunuz hanımefendi deriim ve bir göz kırparım böylelikle ne hem o çocuk mutlu oluyor hemde diğerleri duymamış oluyor...

kapıdan girdiğinde söylüyorsa yapacak birşey olmuyor çok güzel olmuşsun diyorum..

Konu başlığını okuduğum an bu yorumu yazmayı düşündüm,aynen bu şekilde ben de söylüyorum.Gün içinde hemen hemen hepsine motive edici kelimeler kullanıyorum. :003:

Benim çocuklarımda gözlerimin içine bakar ve bende sürekli çok güzel olmuşsun derim..ve tüm çocuklarımı motive ederim ........

HACER ÖĞRETMENİM
o zaman da kulağına fısıldanan cocuk bakın bnm kıyafetımı öğretmenım coook beyendııı dıye hava atmaya kalkıyor.sonra cık ısın ıcınden cıkabılırsen..
ben hepsının guzel bır yanını bulmaya calışıyorum. onun tokası onun pantolonu ötekının tısortune ıltıfat edıyorummm
hepsı de coook mutlu oluyooo.onların mutluluğu tabiki bni de mutlu öğretmen yapıyor.:)

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos