Neler yeni

sıra şarkısı

burcuonur

Yeni Üye
çocukları sıraya sokmak için söylüyorum okuldaki eda öğretmenimizden öğrenmiştim çocuklar bunu duyar duymaz sıraya giriyor :)

gözlerimi kapadım kapadım( gözler kapatılır)
çiçekleri kokladım kokladım (koklama hareketi yapılır)
gözlerimi açtım açtım (gözler açılır)
çiçeklere baktım çok beğendim (veya sıra olmadılarsa beğenmedim denir)

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Burcu öğretmenim;çok iyi bir yönerge olmuş, hiç bir meslek grubunda bizler kadar yaratıcı yoktur. :)

'çiçeklere baktım çok beğendim '

'çiçekler' yerine sınıf adı kullanılabilir ya da sıraya geçenlerin adı da söylenebilir.

'Çiçek', deyince hep aklıma bazı öğretmenler gelir:
Çocukların çiçek olmalarını isteyerek kollarını bağlatırlar ya... bana onu çağrıştırdı.

burcuonur

Yeni Üye
emel hocam hiç böyle düşünmemiştim :D ama bende dediğiniz gibi arılara baktım çok beğendim diyorum ara sıra :) dediğim gibi bunu bi öğretmen arkadaşımdan böyle öğrendim :)

burcuonur

Yeni Üye
Gülşah hocam çocuklarla söyleyip kaydedeyim ve size en yakın zamanda melodisini yükleyeyim

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
emel hocam hiç böyle düşünmemiştim :D ama bende dediğiniz gibi arılara baktım çok beğendim diyorum ara sıra :) dediğim gibi bunu bi öğretmen arkadaşımdan böyle öğrendim :)
Burcu öğretmenim benim de bir huyum vardır, genellikle bir ürünü bire bir kullanmam. Beynimde ampuller yanar, hemen değişikliğe uğrarlar. işte bu nedenle hemen değişik bir şeyler üretip, paylaşabiliyorum.:005: :5saludar:

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos