Neler yeni

hatiicee kullanıcısının son içeriği

 1. hatiicee

  Karpuz Adam

  çok güzel olmuş.ellerinize sağlık:)
 2. hatiicee

  Kardan Adam Şarkısına Klip

  Klibi hazırlamanın heyecanı içinde eklemeyi unutmuşum öğretmenim:)klibi ben hazırladım bunun yanında söz ve müziğin kime ait olduğunu bulmadım:(
 3. hatiicee

  Kardan Adam Şarkısına Klip

  https://www.okuloncesi.net/upload/dosyalar/20120102/1018/KARDAN_ADAM.wmv öğrencilerim klibi çok beğendiler:))umarım siz de beğenirsiniz.
 4. hatiicee

  Zenci Kızlarımız:))

  Çok teşekkür ederim öğretmenim :) Eğik yazıyı alışkanlık haline getirmeye çalışacağım. Deneyim gerçekten güzel bir şey, sayenizde bizde etkinliklere çok farklı gözlerle bakıyoruz tekrar teşekkür ederim:)
 5. hatiicee

  Zenci Kızlarımız:))

  arapbacılarımızı bir grup kreponla yaptı ama krepon olan grup, rulonun üstünü birleştirmede çok zorlandı.prittle birlikte kreponlar ellerinde kaldı:( sonra hep birlikte fon kartonuna geçtiler..
 6. hatiicee

  Sınıfınızda Hiperaktif Öğrenciniz Var mı?

  öğretmenim bu yöntemleri gerçekten kullandım.perşembeye kadar işe yarıyordu ama perşembe günü sen beni kandırarak istediğin şeyleri yaptırmaya çalışıyorsun o yüzden bu çocuklara ödül veriyorsun dedi.etkinliğin en can alıcı, arkadaşlarının en çok konsantre olduğu anda masanın altına girip ben çok...
 7. hatiicee

  Sınıfınızda Hiperaktif Öğrenciniz Var mı?

  hareketliliğin ve hırçınlığın nedenleri hakkında bilgi almaya çalışırken anne psikiyatriste gittiklerini ve psikiyatrist tarafından böyle bir tanı konulduğunu söyledi öğretmenim.
 8. hatiicee

  Sınıfınızda Hiperaktif Öğrenciniz Var mı?

  bir de bazı arkadaşlar hiperaktif öğrencilerini kaynaştırmaya dahil ediyorlarmış. öğrenci etiketlensin istemiyorum. bir yandan da korkuyorum etiketlenmesin derken çocuğa kötülük mü yapıyorum acaba.
 9. hatiicee

  Sınıfınızda Hiperaktif Öğrenciniz Var mı?

  arkadaşlar ilk defa bu sene sınıfımda hiperaktif öğrencim oldu. planlamalarda ve etkinliklerde neler yapıyorsunuz?daha önceden sıkıntımız yoktu ama perşembe cuma yağmurluydu. sınıfımız da dar olunca öğrenciyi sıkıyor.. öğrenciye yaklaşımda nelere dikkat ediyorsunuz?
 10. hatiicee

  Özgürlük Yapabilmektir

  öğretmenim harikasınız:))
 11. hatiicee

  Sumaye

  taşekkürler öğretmenim:D
×