Neler yeni
M
Katılım
Beğeniler
4

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Hocam merhaba ben sizden biraz yardım istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz ? Ben hikaye sonrası türkçe etkinliği hazirlicam ama çocuğa farklı duymadığı bir kelimeyi kazandırmak istiyorum nasıl bisey yapabilirim acaba ?
  Merhaba hocam okulun ikinci haftası sizce nasıl etkinlikler yapmak doğru olur ? Lütfen yardım edin yeni stjer ogrenciyim
  Slm hocam disiplin ve otorite konusunda sıkıntılarım var bana yardımcı olabilirmisiniz
  Meltem hanım, ben anaokulunda idareci olarak çalışıyorum.yeni yönetmelik sebebiyle tam gün ihtiyacını çocuk kulübü ile gidermek zorundayız.çocuk kulübü başlığındaki konulara baktım, fakat hepsi önceki yönergeye göre düzenlenmesi gereken belgeler. Yeni yönergeye göre tek bir sayfada hem onay hem de yönetim kurulu diğer çalışanlar belirlenebiliyor. Tabi bu benim anladığım. Konuyla ilgili güncel bilgiler vererek tecrübe ve bilgilerinizden faydalanabilirsek size minnettar kalırız!öyle şaşırmış durumdayız ki!sorumluluk isteyen bir iş ve yanlış yapmak istemiyorum idareci olarak herkesten mesul durumdayım! Lütfen acil yardımınızı bekliyorum! İimdiden teşekkürler...
  merhaba hocam bana bu akşam için dünya tiyatrolar günü ile ilgili günlük plan lazım bana yardımcı olurmusunuz? şimdiden teşekkürler :)
  Benim mesleki gelişim ödevim var bir Anaokulu öğretmeniyle röpörtaj yapmam gerek yardımcı olur musunuz?
  Sayın Meltem Yanıkoğlu Kastamonu'da görevlendirme olarak Anaokulu Müdürlüğü yapıyorum. Bu sene okulumuzda Kulüp lurmayı amaçlıyorum. profilimde telefon numaram mevcut ya da burada yazmamda sakınca yoksa 5055078280 bana ulaşabilirseniz ya da size ulaşabileceğim bir telefon numarası verirseniz kulup çalışmaları hakkında yardımızını istiyorum. ilginize teşekkür ediyor saygılar sunuyorum. Rıfat ÇAKIR. Kastamonu. www.behiyebarutanaokulu.meb.k12.tr
  merhaba sizden bişey rica etcektim bana amaç kazanımlı 50 ısındırıcı,50 hareketli,50 dinlendirici oyun gönderebilirmisiniz????
  Merhaba, 20 21 23 nısan ıstanbul ankara ızmır gibi çeşitli avm noktalarında yapılacak bir tanıtım projesinde, yüz boyama yapabilen arkadaşlar arıyoruz. İlgilenen arkadaşlar varsa [email protected] adresinden ulaşabilir.
  Değerler eğitimiyle ilgili ısındırıcı dinlendirici ve hareketli oyun bulmamıza yardımcı olabilir misiniz ?
  Ben fizik normalde fizik ögretmeniyim ama sertifika verip ücretli olarak meb de bu işi 2 yıldır yapıyorum işimi seviyorum ancak sanat etkinlikleri dersinde biraz yetersizim.Saygılar.
  meraba yenı yıl için kar şeklinde uzerınde çocuk resımı olucakk nasıl şekıl yapabılşırımm bana yardımcı olurmusunuzz ?
  meltem hanım eğer elinizde 2012 ye ait doldurulmuş çocuk kulübü muhtasar beyannamesi varsa onu ekleyebilirmisiniz.şimdiden çok teşekkürler ilginize...
  meltem hanım ben erzincanda milli eğitime bağlı bir anaokulu müdürüyüm.çocuk kulübü konusunda kimseden yardım alamadık.özellikle ödemeler damga vergisi vs konusunda kimse yardımcı olmuyor. çok zor durumdayız. muhtasar belgesi diye bir belge düzenlememiz gerekiyormuş.ama nasıl düzenleyeceğimiz konusunda kimse tardımcı olmadı.izin konsu ve diğer hususları hallettik.bir tek ödeme vergi muhtasar konularında sıkıntı yaşıyoruz yardımcı olabilirmisiniz. çok zor durumdayız.
  meltem hanım mrb lar anasınıfı ögretmeniyim gecen sene bursa seminerinize katılmıstım konyadayım bu taraflarda seminer yapmayı düşünüyormusunuz?
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
×