1. Sitemizin yazılımı değişmiş olup kullanıcı adı ile girişlerde başlangıçta sorun yaşanabilir , özellikle kullanıcı adında Türkçe Karakter olanlar. Giriş yapmak için kullanıcı adı yerine mail adresiniz ile giriş yapınız. Sorun yaşarsanız erdoganibrahim@msn.com'dan bana ulaşabilirsiniz.İbrahim ERDOĞAN
    Duyuruyu Kapat

Yeni Profil Mesajları

1. patpatya
    patpatya
    benim günlük l plana ıhtacagım va acılll örenk olarak :(
  2. Sema doğan
    Sema doğan
    Bazı insanlar, bazen insanlar :)
  3. Meltem.gul61
    Meltem.gul61 Gülşah Öğretmen
    Hayirli aksamlar hocam meyvelerin dolgu oyuncak yapabilmek icin kaliplariniz var mi acaba ?
  4. aslanazo
    aslanazo Ayşe86
    hocam ya lutfen sanat planlarından artık materyal calısması etkinligi yazarmısınız
  5. Selayunlu
    Selayunlu
    Öğretmen adayı
  6. merve_mlkoglu06
  7. Meryem Saridal
    Meryem Saridal Okul Öncesi Etkinlikleri
    merhabalar, etkinlik paylaşmak istiyorum da buardan nasıl paylaşabilirim?
  8. Kum
    Kum
    Profilimi guncelliyorum
    1. kumsall bunu beğendi.
  9. Feride58
    Feride58 kumsall
    Teşekkürler iyyim siz nasilsiniz
    1. kumsall bunu beğendi.
  10. esra polat
    esra polat
    eğitimmm geleceğin temelidir
  11. Merve korkmaz.....
    Merve korkmaz.....
    Sonbahar ayi ile ilgili plan hazirliyorum. ;)
  12. Kanatsız Melek
    Kanatsız Melek
    yarın stajım var konum renkler bn kırmızı yı tema aldım doğaçlama da napablrm yardmcı olun lütfen
  13. aysegulbastas97
    aysegulbastas97
    Güne umutla başlayın isteyin, inanın
    1. kumsall bunu beğendi.
  14. Sünnetiseniye
  15. Gözde Ebru
    Gözde Ebru
    child development..
    1. kumsall bunu beğendi.
  16. Sihirli parmaklarrrrr
    Sihirli parmaklarrrrr Gülçin Hoca
    Hocam merhaba ben sizden biraz yardım istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz ? Ben hikaye sonrası türkçe etkinliği hazirlicam ama çocuğa farklı duymadığı bir kelimeyi kazandırmak istiyorum nasıl bisey yapabilirim acaba ?
  17. Sihirli parmaklarrrrr
    Sihirli parmaklarrrrr Meltem Hoca
    Hocam merhaba ben sizden biraz yardım istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz ? Ben hikaye sonrası türkçe etkinliği hazirlicam ama çocuğa farklı duymadığı bir kelimeyi kazandırmak istiyorum nasıl bisey yapabilirim acaba ?
  18. Sihirli parmaklarrrrr
    Sihirli parmaklarrrrr Cemile Öğretmen
  19. Sihirli parmaklarrrrr
    Sihirli parmaklarrrrr Emel Hoca
  20. Sihirli parmaklarrrrr
    Sihirli parmaklarrrrr Ayşe86