Neler yeni

Ayları Taşıyan Vagonlar

Hem ayların hemde mevsimlerin tanıtımında kullandığım trenim henüz lokomotifin tekerlekleri eksik...

kış mevsiminin aylarını eklememişim, sonbahar ayları iki kez eklendi dalgınlıkla arkadaşlar düzeltiyorum..

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Harika olmuş. Çok iyi bir mevsim şeridi örneği.:)

Lokomotif tekerleğinden sonra ray yapmayı düşünüyorsunuz, değil mi?

Meltem Hoca

Kayıtlı Üye
Çok beğendim bu mevsim şeridini. Sınıfınızın tümünü görmeyi çok isteriz, paylaşırsanız seviniriz :) Emeklerinize sağlık.

Emine Hoca

Kayıtlı Üye
Çok güzel olmuş, emeklerinize sağlık :) Kış mevsimindeki kar taneleri çok hoş... Hele karpuzlar lezzetli görünüyor :)

Kesinlikle çok güzel olmuş ellerinize sağlık.Vagonların üstüne mevsim meyveleri koyularakta yapılabilir.Hem mevsimleri hem hangi mevsimde hangi meyve olduğu verilirdi.Ama bu haliyle bile mükemmel derecesinde. :)

Teşekkürler arkadaşlar güzel yorumlarınız için sınıfımı diğer sitemizin "sınıfınızı tanıtınız" bölümünde eklemelr yaparak tanıtmıştım,
daha çok şeyimiz eksik çünkü başka bir binaya taşındık ve yeniden sil baştan yapıyoruz bazı şeyleri ...

artık yaratıcılık sizlere kalmış öğretmenim ,ben de çok görselden esinlenerek oluşturmaya çalışıyorum, beğenmenize sevindim. Güle güle kullanın...

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos