Neler yeni

ÇOCUK

ATKISINI BERESİNİ TAKMIŞ ÇOCUK.

ATKI FİGÜRLÜ BOYAMA SAYFASI VE TABAKLAR BOYATILDI ŞAPKA KESİLDİ.

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Parça- bütün kavramı ile el göz koordinasyonu da vermişsiniz, kutlarım.:)

Etkinliğe bakınca şöyle düşündüm. ''Ben olsam, bu etkinliği nasıl çalıştırırdım?'', işte bu da yanıtı:

-Bu çocuklar şapkacıdan şapka satın almışlar. Ama hiç bir şapka birbirine benzemiyormuş. Siz şimdi bu çocukların şapkasını farklı yapacak biçimde değiştirin.:)

BU ÇALIŞMAYI 4 YAŞ GRUBU YAPTI HOCAM :)) EL GÖZ KOORDİNASYONLARI OLDUKÇA İYİ YAPILAN BOYAMA ÇALIŞMASI VE KESİLEN ŞAPKALARDAN DA BELLİ OLUYORDUR...BU KONUDA ÇOK ŞANSLIYIM YETENEKLİ ÇOCUKLARIM VAR :)

YAŞ GRUBUMUZ KÜÇÜK OLDUĞUNDAN FIRSAT KALMADI BRANŞ DERSLERİ UYKU SAATİ YEMEK SAATİ DERKEN. KONUMUZDA KIŞ MEVSİMİNDE KIYAFETLERDEKİ DEĞİŞİKLİKLERDİ O HAFTA BENDE ELİMDEKİLERİ DEĞERLENDİRDİM. ÇOCUKLARIM ORTAYA BÖYLE BİR ÇALIŞMA ÇIKARDI. ASLINDA ŞAPKALARDA DA DEĞİŞİKLİKLER YAPACAKTIK AMA ETKİNLİK UZADIKÇA UZUYORDU. HERŞEYİ KISITLI BİR ZAMAN DİLİMİNDE VE EN İYİSİNİN VERMEYE ÇALIŞARAK YAPMAYA ÇABALIYORUMM..

TEŞEKKÜRLER. :)

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Seni anlıyorum.

Ben birleştirilmiş etkinlik işlemeye bayılıyordum. Sanat içinde matematik, sanat içinde okuma yazma gibi... Böylece zamanı çok daha verimli kullanmış oluyordum.

Düşünsene, bir de yarım günlük eğitim. Beş dakika ile çocuklara neler verilmez, diyerek, okula çocuğunu erken almaya gelen veliye çocuğunu vermez, etkinliğimizin bitmediğin belirterek beklemesini rica ederdim.:)

Evet, zaman çok değerli. Bizim işimiz ise bu zamanı en verimli biçimde kullanabilmek.

Kutlarım öğretmenim.:)

Seni anlıyorum.

Ben birleştirilmiş etkinlik işlemeye bayılıyordum. Sanat içinde matematik, sanat içinde okuma yazma gibi... Böylece zamanı çok daha verimli kullanmış oluyordum.

Düşünsene, bir de yarım günlük eğitim. Beş dakika ile çocuklara neler verilmez, diyerek, okula çocuğunu erken almaya gelen veliye çocuğunu vermez, etkinliğimizin bitmediğin belirterek beklemesini rica ederdim.:)

Evet, zaman çok değerli. Bizim işimiz ise bu zamanı en verimli biçimde kullanabilmek.

Kutlarım öğretmenim.:)
çoğu zaman aynı şeyleri ben de yaşıyorum yazılanları çok iyi anlıyorum

bu arada harika bir etkinlik emeğinize sağlık tabaklarda guaj boya mı kullandınız?

akrilik boya kullandık :))) vazgeçilmez bi boya herşeyde tutuyor hiçbir zararı yok :)) kullanımı kolay ve sağlıklı.

Akrilik esaslı boyalar sağlığa zararlı solvent içermezler ve kuruma enasında bu tür sağlık açısından risk oluşturabilecek maddeleri havaya vermezler.

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos