Neler yeni

66-72 ay Arası Çocuğu Olan Veliler Mutlaka Okumalı

4+4+4 le gelen karmaşanın içine girmek üzere olan tüm anne ve babalar lütfen okula başlayamaz raporu yerine hastanelerde Gelişim Ünitelerinde görev yapan veya sertifika yeterliliği olan Çocuk Gelişimciler tarafından uygulanan ''Denver II Gelişim Tarama Testi'' ile 0-6 yaş aralığındaki çocuklarınızın gelişimsel seviyesini öğrenin.Bu rapor çocuğunuzu damgalamaz sadece okul için kayıt öncesinde bir bilgilendirme niteliği taşır. Çocuğunuzu onarılamayacak bir hatayla karşı karşıya bırakmayın ve lütfen bu iletiyi duyurun ...

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
BU TÜR TESTLER BİLE TAM ÖLÇÜT OLARAK DEĞERLENDİRİLEMEZ. ÇÜNKÜ ÇOCUĞUN TESTİ YAPAN KİŞİYE KARŞI GÖSTERECEĞİ TUTUM VE DAVRANIŞ YANLIŞ BİLGİ EDİNMEYE DE NEDEN OLABİLİYOR. ÇOCUK TANIMADIĞI KİŞİYLE İLETİŞİME GEÇMEYEBİLİYOR.

KALDI Kİ ÇOCUK DUYGUSAL ZEKA YAPISINA SAHİP İSE; OKULA İLK BAŞLADIĞINDA BİZLERLE BİLE İLETİŞİM KURMAKTA ZORLANABİLİYORLAR.

20 DAKİKA İÇİNDE YAPILACAK BİR TEST NE DENLİ YARAR SAĞLAR, ELBETTE TARTIŞILIR.

ANLATTIĞIM NEDENLERDEN DOLAYI BÖYLE TESTLER YAPTIRMAK İSTEYEN VELİLERE BİLE BEN KARŞI ÇIKARIM.

NE DİYELİM, DEVLETİMİZ BÖYLE İSTİYOR.

BU TÜR TESTLER BİLE TAM ÖLÇÜT OLARAK DEĞERLENDİRİLEMEZ. ÇÜNKÜ ÇOCUĞUN TESTİ YAPAN KİŞİYE KARŞI GÖSTERECEĞİ TUTUM VE DAVRANIŞ YANLIŞ BİLGİ EDİNMEYE DE NEDEN OLABİLİYOR. ÇOCUK TANIMADIĞI KİŞİYLE İLETİŞİME GEÇMEYEBİLİYOR.

KALDI Kİ ÇOCUK DUYGUSAL ZEKA YAPISINA SAHİP İSE; OKULA İLK BAŞLADIĞINDA BİZLERLE BİLE İLETİŞİM KURMAKTA ZORLANABİLİYORLAR.

20 DAKİKA İÇİNDE YAPILACAK BİR TEST NE DENLİ YARAR SAĞLAR, ELBETTE TARTIŞILIR.

ANLATTIĞIM NEDENLERDEN DOLAYI BÖYLE TESTLER YAPTIRMAK İSTEYEN VELİLERE BİLE BEN KARŞI ÇIKARIM.

NE DİYELİM, DEVLETİMİZ BÖYLE İSTİYOR.
devlet insanlara başka seçenek bırakmıyor ki....

Forum istatistikleri

Konular
18,894
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos