Neler yeni

Anneler Günü Hediyesi Olabilir ( Abeslangtan Peçetelik)

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
Öncelikle abeslangları boyadık Ardından silikon yardımıyla yapıştırdık keçeden çiçeklerimizi ve yapraklarımızı yapıştırdık birde uğur böceği kondurduk biz kadınlar günü hediyesi olarak yaptık ama anneler gününde de güzel bir hediye olabilir :)

:9:

:9:

:kahve2:

kuzucuklarımın bitanecik anneleri güle güle kullansın :dft012:

Bunun için yazın bol bol dondurma çubuğu biriktirmek lazım.Acaba mukavvanın üzerine renkli pipetler yapıştırılarak olmaz mı?;A;ma dayanıksız olur herhalde bu daha sağlam bir yöntem gibi.

Elinize sağlık Hocam çok güzel görünüyorlar.:)

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Bunun için yazın bol bol dondurma çubuğu biriktirmek lazım.Acaba mukavvanın üzerine renkli pipetler yapıştırılarak olmaz mı?;A;ma dayanıksız olur herhalde bu daha sağlam bir yöntem gibi.

Bir ilaç mümessili bulmak yeterli olur öğretmenim.:)

Mukavvanın üstünde pipetlerle de hoş olacağından eminim. Ama öğretmenin kalabalık bir sınıfı varsa pipetleri tek tek silikonlamak zorunda kalacağından oldukça zor ve zaman alıcı olabilir.

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye

Öğretmenim bu malzemeyi kozmetikçilerde de bulabilirsiniz çok uygun fiyata :)

teşekkür ederim.

Hacer Hoca

Kayıtlı Üye
abeslang tam olarak ne oluyor? nereden temin edebiliriz.
öğretmenim çocuk doktorlarının boğazımıza bakarken kullandıkları dil baskı çubukları vardı hatırlarsanız onların diğer ismi abeslang
ilaç mümessillerinden eczanelerden kolaylııkla bulabilirsiniz ben kozmetikçilerden temin ediyorum :)

EJİNNN

Yeni Üye
Bende yaptırdım ama silikon olması şart tutkalla çok uğraştırıcı ve yapışmıyor:023:

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos