Neler yeni

AÖF Okul Öncesi 3.Sınıf Öğrencilerinin Paylaşım Başlığı (11-12 Öğretim Yılı )

yoldas

Yeni Üye
burcu hocam sızde dgsyle geldınız bız fransızca ınglılızce almanca derslerı gormedık seneye almanca ıngılızce derslerı falan varmıs ya 4.sınıflar buyıl muaf olmus bız gormedık o derslerı bızde muaf olacakmıyız seneye o derslerden

burcu hocam sızde dgsyle geldınız bız fransızca ınglılızce almanca derslerı gormedık seneye almanca ıngılızce derslerı falan varmıs ya 4.sınıflar buyıl muaf olmus bız gormedık o derslerı bızde muaf olacakmıyız seneye o derslerden
yabancı dil ve türk dili dersinden muafız fransızca ınglılızce almanca olması farketmiyor

yoldas

Yeni Üye
burcu hocam bu 4+4+4 nedır bızım sonumuzmu geldı yanı okul oncesını kaldıracaklarmı bır cozum gereklı boyle bırsey olmaması lazım bu kadar ınsanın emegıne yazıktır

duyguuu

Yeni Üye
merhabalar,
şu an aöf 2.sınıf öğrencisiyim.Yıl sonunda 'önlisans yazısı'alarak özel bir anaokulunda çalışmayı düşünüyorum.
3.sınıf stajımı çalıştığım anaokulunda yapmam mümkün olmayacak mı ?
ya da nasıl bir yol izlenebilir?
yardımlarınızı bekliyorum

merhabalar,
şu an aöf 2.sınıf öğrencisiyim.Yıl sonunda 'önlisans yazısı'alarak özel bir anaokulunda çalışmayı düşünüyorum.
3.sınıf stajımı çalıştığım anaokulunda yapmam mümkün olmayacak mı ?
ya da nasıl bir yol izlenebilir?
yardımlarınızı bekliyorum
eğer önlisans yazınız ile il yada ilçe mem ücretli öğretmenlik için başvuru yaparsanız kendi okulunuzda staj yapabilirsiniz ancak özel okulda çalışırsanız malesef kendi sınıfınızda yapamazsınız üniversitenin sizi atadığı bir okulda yaprsınız

nağme

Yeni Üye
eğer önlisans yazınız ile il yada ilçe mem ücretli öğretmenlik için başvuru yaparsanız kendi okulunuzda staj yapabilirsiniz ancak özel okulda çalışırsanız malesef kendi sınıfınızda yapamazsınız üniversitenin sizi atadığı bir okulda yaprsınız
ön lisan yazısı almak için ne yapmak gerek bende devletin açtığı yaz okulunda çalışmak istiyorum bu mümkün mü sizce

nağme

Yeni Üye
arkadaslar aöf okul öncesi öğretmenliği kaldırılıyormus bilgisi olan varmı şuan okuyanlar ne olacak

nağme

Yeni Üye
arkadaslar bugün yine sinir bozucu bir haber aldım bakan olacak kişi açık öğretimden öğretmen olmaz onlara kadro verilmeyecektir demiş ne kadar doğru bilmiyorum bilgisi olan paylassın lütfen

merhaba arkadaslar bende ucuncu sınıftayıım ornek aryorum yardımcı olabılırmısınızz lütfennnn

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos