Neler yeni

Cildiniz Kuruysa Gulsuyu

Daha once de defalarca duymusuzdur ama pek azimiz uygulamistir bunu. Ben yuzumun kupkuru olmasindan dolayi cesitli yollar denedim. Bir suru marka krem bir turu care olamadi. Ama dogal olan gulsuyunu gunde 2 kere yuz pedine dokup yuzumu temizledigimde hem tonik etkisi oldu ( siyah noktalar %90 azaldi) hem de baska hicbir urun kullanmama gerek kalmadi ve yuzum olmasi gereken dengeye ulassti. Yaz icin gul suyunuu buz kalibina koyup her gun 1 kucuk buzu cildime uygulayabilecegim de soylendi. Simdi onu da deneyecegim bakalim nasil olacak:). Ayrica marka olarak iyi bir. Urun almaya dikkat edin. Marka vermeyeyim ama ssoyle soyleyeyim her urununu gulden yapan bir marka var. Butun urunlerinin disi pembe. Iste ben onu kullaniyorum ve cok memnunum. % 100dogal ve katkisiz diyor. Inanmazdim ama belli bir sure ssonra bozulunca inandim:))

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
Ben gül suyunu sevmem. Mevlutlarda döküldüğünden bana hep ölümü, ölen yakınlarımı hatırlatır.

Ben de pek sevmem. Ama tabii sizin sevmeme sebebiniz daha farkliymis. Dondurunca belki kokusu kalmaz ogretmenim. Ben bir deneyeyim size de haber veririm. Bir de soyledigim markanin gul suyu biraz farkli kokuyor. Daha yogun ama bilinen gulsulari gibi degil.

ben de doğal cilt bakımı ürünlerinin kullanılmasından yanayım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos