Neler yeni

Hursoft Parmak İzi Öğrenci Geçiş Programı (Veli SMS ile Bildirim)

hozlem

Yeni Üye
Katılım
2 Ağu 2012
Mesajlar
2
Beğeniler
0
#1
Hursoft Parmak İzi Öğrenci Geçiş Programı (Veli SMS ile Bildirim)

www.biyometrikyazilim.com

//www.biyometrikyazilim.com/class/INNOVAEditor/assets/hursoftokulogrencitakipprogrami.gif

www.biyometrikyazilim.com

Hursoft Parmak İzi Öğrenci Geçiş Programı ile Okullarda genelde Öğrenci olmayan kişiler elini kolunu sallaya sallaya okula girip çıkabilmekte ve bu Öğrenciler için ciddi bir sorun teşkil etmektedir. Hursoft Parmak İzi Öğrenci Geçiş Programı turnike ile desteklenerek Öğrencilerin parmak izi cihaza tanıtılmakta ve geçiş seviyelerine göre sıralanmaktadır.
Öğrencinin okula geç gelmesi ya da gelmemesi durumlarını bilgi olarak ailelerine kısa mesaj olarak ya da mail adresine ileti olarak gönderebilir. Bu sistem ile Velilerin gönüller rahat ve çocuklarının tam hata yapma çağında onların yanında olarak geri dönmesi mümkün olmayan bir çok hadisenin önüne geçecektir.

Hursoft Parmak İzi Öğrenci Geçiş Programı Hangi Bilgileri Sunar?

- Geç gelen öğrencinin velisine geç kaldığını SMS olarak gönderme.

- Tam gün gelmeyenlere otomatik olarak SMS gönderme.

Hursoft Parmak İzi Öğrenci Geçiş Programı Genel Özellikleri

Hursoft Parmak İzi Öğrenci Geçiş Programı, diğer okulların öğrencilerinin bu okula girişine de izin vermiyor. Okula girmek isteyen kişiler ise kapıdaki güvenlik görevlisine kimliğini bırakarak okula girebilir. Öğrencilerin parmak izi ve fotoğrafları, okula girdiği andaki saat, dakikası ve öğrenci veli bilgileri (veli ad soyad, yakınlık derecesi, veli cep tel) bilgisayar ortamında kaydediliyor. Geç gelen ya da okula gelmeyen öğrencinin velisine otomatik olarak bilgi mesajı gönderiliyor. Veli böylelikle çocuğunun okula geç gidip gitmediğini ya da okula hiç gitmediğini SMS ile bilgilendiriliyor. (Örneğin Sayın ALİ KANER’ in velisi VELİ KANER 01.03.2012 tarihi 18:00 saat itibari ile öğrencimiz okulumuza giriş yapmamıştır. Bilginize.)

Hursoft Parmak İzi Öğrenci Geçiş Programı (Parmak İzli - Kartlı - Turnike Geçiş Sistemli) ile Hangi Raporlar Alınabilir?

- Geç gelen öğrencilerin listesi, gelmeyen öğrencilerin listesi, gelen öğrencilerin listesi, izinli öğrenci listelerinin tek bir tuşla alınabilmesi.

- Öğrenci kayıt listesi, öğrenci parmak izi listesi, öğrenci veli listesi, öğrenci cep telefonu listelerinin alınabilmesi.

- Günlük öğrenci giriş, çıkış listesi, öğrenci yıllık giriş çıkış listelerinin tek bir tuşla alınabilmesi.

- Öğrenci devamsızlık listesi, öğrenci günlük yoklama listesi, öğrenci haftalık yoklama listesi, tam gün gelmeyenlerin listesi, öğrenci giriş çıkış listelerinin alınabilmesi.

- Kat Sınıf bazında günlük ve haftalık yoklama listelerinin alınabilmesi.

- Öğrenci personel ve öğretmen bazında giriş çıkış listelerinin alınabilmesi.
 

Forum istatistikleri

Konular
18,865
Mesajlar
30,327
Kullanıcılar
27,852
Son üye
Mfbos
×