Neler yeni

İstek Haber Mektubu için Çanta

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
İstek Haber Mektubu için Çanta

Haberleşme araçları temasını ele alacağımız haftada böyle bir çanta içinde istek haber mektuplarını eve gönderdik.

o gün çocukların okulda yaptıkları ahtapot şapkası da çok hoşlarına gitti.:)

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
çok güzel ama kıymet bilmezler ki daha yoldayken çanta parçalanır:( :(
Kıymat bilenler de yeter. Çocuklar açısından kıymet biliyorlar. Çünkü kendi emekleri var. Bunu kazandırmak birazda bize düşüyor. Gel gelelim veli boyutunda ise, kıymet bilme çok nadir.:confused: Çoğunluk çöpe atıyor. Ev ziyaretlerinde çocukların eserlerini görünce övüyordum. Bu övgü sayesinde diğer çocuklara da söyleniyor, velilere de. :) Sonuçta her insan övülmek ister.:)

EVET HAKLISINIZ GÜZEL YORUMUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.VELİLERİMİ ZATEN HİÇ SORMAYIN NE YAPSAM ANLATAMIYORUM EN SON AİLE İÇİN EĞİTİCİ YAZILAR GÖNDERMİŞTİM ÇOCUĞUN TOSTUNU O KAĞIDA SARMIŞTI GÖRÜNCE KAHROLDUM ÇOĞU ZAMAN OKUMADAN ÖDEVLERLE GERİ GÖNDERİYORLAR AMA BEN DE İNATLA HER CUMA GÖNDERİYORUM:( :(

Emel Hoca

Kayıtlı Üye
EVET HAKLISINIZ GÜZEL YORUMUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.VELİLERİMİ ZATEN HİÇ SORMAYIN NE YAPSAM ANLATAMIYORUM EN SON AİLE İÇİN EĞİTİCİ YAZILAR GÖNDERMİŞTİM ÇOCUĞUN TOSTUNU O KAĞIDA SARMIŞTI GÖRÜNCE KAHROLDUM ÇOĞU ZAMAN OKUMADAN ÖDEVLERLE GERİ GÖNDERİYORLAR AMA BEN DE İNATLA HER CUMA GÖNDERİYORUM:( :(
Öğretmenim; konu ile ilgili veli toplantısı yaparak, veli katılımının ve etkinliklerin önemini vurgulamanızı tavsiye ederim.

Forum istatistikleri

Konular
18,892
Kullanıcılar
27,851
Son üye
Mfbos